Zdraví, nebo nemoc? Co si vyberete?

3 tipy pro pevné zdraví

Sektor Zdraví je v našich domovech jedním z nejdůležitějších. Také je obvykle tím prvním, na který se při úpravách Feng Shui zaměřujeme. Ať je vaše zdraví pevné, nebo máte nějaké potíže, vždy je možné získat více energie a vitality.

Sektor Zdraví najdete na východě a je spojován s prvkem Dřevo a zelenou barvou.

Dříve, než se začnete hledat speciální podporu pro tuto oblast vašeho života, ujistěte se, že jste provedli základní kroky, které jsou pro aktivaci nezbytné. Pokud ne, nemůžete očekávat, že budou vaše další kroky úspěšné. Bez pevných základů, nemůžete dosáhnout dlouhodobého zdraví a plné vitality.

Zaměřme se proto společně na tři základní tipy:

  1. Klidné vibrace

– Pořádek je ten nejlepší lék. Je to tak, uklizený a dobře uspořádaný prostor umožňuje volnou cirkulaci energie, kterou nemůže nahradit žádný z Feng Shui léků. Neexistuje rostlina, nebo zvonkohra, která by dokázala pozvednout energii na vysokou úroveň v neuklizené, depresivně působící místnosti.

Pořádek je prostě základem pro dobré Feng Shui a v tomto případě je kýbl, hadr a pytel na odpadky vaším nejlepším přítelem. Dobře uspořádaný prostor vyzařuje klidné, silné vibrace, které vás podporují a dodávají energii.

 Svěží čerstvý vzduch

– Časté větrání je prvním krokem k posílení energie v tomto sektoru.

– Rostliny aktivují sektor Zdraví, posilují jeho energii a čistí vzduch. Pro zjednodušení výběru jsem pro vás připravila seznam  Deseti nejlepších rostlin pro aktivaci prostoru. Pamatujte, že rostliny musí být zdravé a silné, zbavené suchých listů.

– Vyčistěte a provzdušněte prostor pomocí Esenciálních olejů, nebo vonných tyčinek. Energetické vibrace, které díky vůni vstupují do prostoru, dokážou pročistit vzduch, zbavit ho škodlivých látek a aktivovat příznivou cchi.

  1. Dostatek světla

– Dostatek přirozeného světla a jeho kvalita je nezbytná pro vyživení vašeho domova příznivou cchi a podporuje její volné proudění. V místech, kde je světla nedostatek dochází ke stagnaci a vytváří se energetické bloky. To může nepříznivě ovlivnit vaše zdraví a fyzickou kondici.

– Zaměřte svou pozornost také na dostatečnou variabilitu umělého osvětlení a vyberte žárovky, které se svým spektrem co nejvíce blíží dennímu světlu. Pro různé způsoby využívání místností vyberte rozdílné způsoby osvětlení.

– Nezapomeňte, že nedostatek světla zhoršuje náladu a snižuje vaši vitalitu.  Může také zavinit deprese.

První tři kroky jsou za vámi a můžete pokročit k výběru specifických léků Feng Shui

Pokud máte hotové úkoly z prvních tří bodů, můžete přistoupit k výběru specifických doplňků, které pozvednou energii sektoru Zdraví na ještě vyšší úroveň:

– podpořte prvek Dřevo zelenou barvou a  rostlinnými motivy – obrazy, závěsy, nebo dekorační polštáře jsou jednoduchým řešením pro aktivaci prostoru

– aktivujte prvek Voda – Voda vyživuje Dřevo a umístění akvária nebo fontány dodá živou vitální energii (pokud se sektor Zdraví nachází ve vaší ložnici, bylo by jejich působení příliš silné. Vyberte raději některý z jiných tipů)

– prvek Voda aktivují také obrazy a fotografie jezer, řek nebo moře

– příliv energie vám může zajistit také správně umístěné zrcadlo, nebo zavěšení křišťálu Feng Shui

Nezapomeňte na posílení vaší osobní cchi:

–  Využijte podporu svého příznivého směru určeného vaším KUA – číslem štěstí  a úspěchu. Snadno si ho vypočítáte na naší automatické kalkulačce, která je vám k dispozici zdarma. Využijte získané informace a nasměrujte postel a sezení u jídelního nebo pracovního stolu do vám prospěšného směru.

Přeji vám pevné zdraví a skvělé Feng Shui

L:D

 

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!