Jaro je obdobím znovuzrození, obnovy energie a radosti. Je ideální dobou pro plánování budoucnosti a plnění snů. Správně provedená očista vašeho domova může s vaší energií a životem udělat opravdový zázrak. Feng Shui vám jako vždy dokáže několika jednoduchými, ale účinnými tipy s jarní očistou pomoci.

Možná se po právě skončené zimě cítíte bez energie a tak trochu pomalí. Ne vše se vám daří dokončit tak rychle, jak byste si přáli a upřímně, velmi často je těžké s nějakou činností vůbec začít.

Abyste svou energii zvýšili, využijte 5 snadných kroků po její navýšení. Jarní očista vám pomůže vytvořit prostor pro novou svěží energii a přilákat ji do vašeho života.

  1. Úklidem kuchyně posílíte zdraví

Stav vaší kuchyně vypovídá o zdraví celé rodiny. Proto k sobě buďte laskaví a pořádně ji ukliďte!

Zbavte se všeho, co blokuje energii. Ukliďte pracovní plochy, vyhoďte nebo darujte všechny nepotřebné spotřebiče. Vyčistěte ledničku, troubu i sporák. Nezapomeňte ani na zásuvky, police, potravinové skříně a světla.

Vytvoříte tak cestu pro novou vitální cchi, která podpoří vaše zdraví a naplní vás svěží a bohatou energií.

  1. Nové rostliny, nový začátek

Pořiďte si nové rostliny se svěžími, zářivě zelenými listy. Země v květináčích vám přinese stabilitu a svěží zeleň listů bude symbolizovat nové začátky. Rostliny které už máte, přesaďte do nové zeminy a omyjte jim listy, aby se jejich energie obnovila.

Pokud budete nové rostliny umísťovat do kuchyně, dejte přednost aromatickým bylinám, jako je bazalka, saturejka, rozmarýn, nebo máta.

Krásnou rostlinou přilákejte jarní energii hned od vstupu do domu. Velký květináč se silnou rostlinou bude skvělý. Pokud na něj nemáte místo, zavěste na vstupní dveře dekoraci symbolizující přicházející jaro.

 

  1. Vneste proud svěží energie do ložnice a koupelny

Důkladně vyčistěte svou ložnici a koupelnu. Zbavte e všeho, co jste posledních 6 měsíců nepoužili. Umyjte obklady, vyleštěte zrcadla, vyměňte ručníky.

Ukliďte pod postelí a umyjte okna. Vyberte nové dekorace a provoňte prostor oblíbenou vůní.

  1. Svěží vítr ve skříni vám přinese lásku

Ukliďte šatny, skříně i komody a podpořte proudění energie. Vše co jste poslední rok nenosili, zabalte a věnujte na charitu.

Pokud chcete do svého života přivítat novou lásku, vytvořte pro ni prostor ve skříni. Ano, skutečný prostor, kam si váš budoucí partner nebo partnerka uloží své oblečení. Dáte tak najevo, že je láska ve vaší domácnosti vítána.

Abyste mohli získat to, po čem toužíte, musíte vytvořit prostor pro silný proud energie. Jen tak dokážete své touhy převést do reality. A období jarní očisty je k tomu ideální.

  1. Dotáhněte to do konce

Ujistěte se, že jste svůj prostor opravdu důkladně uklidili a zbavili ho staré zátěže. Uvědomte si, že tyto zdánlivě jednoduché kroky jsou klíčové pro správné proudění energie a zabránění stagnaci. Ještě jednou projděte všechny místnosti a udělejte optickou kontrolu. Pokud vás při ní cokoli zarazí. Nebo budete mít pocit, že by danému místu prospělo ještě malé vylepšení, neváhejte a udělejte to hned.

Obnova energie v prostoru obnoví a energetizuje vaše tělo. Vstupte do jarního období naplnění šťastnou a zdravou energií, plní optimismu a nadšení.

Přeji vám skvělé Feng Shui

                  Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

Chcete od Feng Shui víc než jen drobné změny? Využijte možnost profesionální konzultace přímo u Vás doma. Více informací získáte zde: https://fengshuiporadenstvi.cz/konzultace/https://fengshuiporadenstvi.cz/konzultace/

Pošlete mi e-mail, nebo rovnou zavolejte na 775 897 852.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!