Čekáte v roce Vepře miminko? Zjistěte, co vás čeká.

Rok zemského Vepře začíná 5. Února 2019 a končí 24. Ledna 2020. Pokud v tomto roce čekáte narození miminka, v tomto článku se dozvíte, co vás čeká.

Čínská astrologie věří, že rok Vepře je pro porod a otěhotnění dobrým rokem. Prvek Země, s kterým je tento rok spojen symbolizuje dlouhověkost, stabilitu a sebekontrolu. Ti, kteří se v tomto roce narodí, mohou od života očekávat jen to nejlepší.

Nejlepší měsíce na porod jsou květen, červen, červenec a září.

 Chtěli byste chlapce?

S největší pravděpodobností se vám toto přání splní, pokud se vaše dítě narodí v červenci a je vám 18, 20, 30 nebo 42 let.

Toužíte po holčičce?

Vaše šance jsou velké, pokud se vaše dítě narodí v dubnu a je vám 21, 22 nebo 29 let.

Každopádně statistiky říkají, že chlapci se rodí v 54% oproti 46% dívek.

Povaha malého Vepře

Děti narozené ve znamení Vepře jsou šťastné, odvážné, veselé, milé, trpělivé a odolné. Jsou dobrými organizátory a rozumí ostatním.

Vepři jsou galantní a mají dobré způsoby. Tyto děti jsou spolehlivé klidné a skromné.

Již od narození mají dobrý apetit a jsou roztomilé. Mají laskavou povahu a jsou upřímní. Pokud se vaše děťátko narodí ve znamení Vepře, můžete se těšit na vynalézavé, rozkošné a citlivé miminko.

Rádi se obklopují skupinou přátel a jako kamarádi jsou věrní, spolehliví a vytvářejí vzájemně výhodná partnerství. Příteli v nouzi vždy ochotně pomohou.

Nejlépe budou vycházet s těmi, co se narodili ve znamení Kozy nebo Králíka. Naopak budou často zklamáni chováním Opice a jejími triky, které využívají jejich dobrotu.

Děti narození ve znamení Vepře potřebují ochranu rodičů, kteří budou dbát na to, aby je druhé děti nevyužívaly, nebo se je nesnažily podvést. Těm, které považují za přátele, jsou vždy ochotni pomoci, a proto se musí naučit jak v případě potřeby říci NE.

 Vztah mezi malými Vepři a jeho rodiči

Vztah mezi rodiči a dítětem je příjemný a vyrovnaný. Jejich laskavá a společenská povaha přitahuje pozornost, ale také lidi, kteří mohou mít tendenci tyto jejich vlastnosti využít.

Již od dětství jsou vepři velkými intelektuály. S chutí rozvíjejí svou inteligenci, hodně čtou a na vše chtějí znát odpověď. Malé cíle pro ně nemají žádný význam. Vždy jsou zaměřeni nejvýše, jak to je možné. Ve svých ambiciózních plánech obvykle uspějí. Jediné, co by jim v tom mohlo zabránit, je jejich naivita. Rodiče by si měli tohoto jejich rysu všímat a snažit se ho napravit.

Výhodou jejich povahy je citlivost, altruismus, laskavost a důvěryhodnost.

Nevýhodou může v některých případech být sklon k pesimismu a tendence přecházet rychle z jednoho extrému do druhého. A také sklony ke snobismu.

Vepř nejlépe vychází s lidmi narozenými ve znamení Draka, Tygra a Koz

y. Naopak s Hady nemá společného nic, co by mezi nimi vytvořilo harmonii.

Zdraví dětí narozených ve znamení zemského Vepře

Děti narozené v tomto znamení mají celkově pevné zdraví. Jsou aktivní, rádi sportují a těší je být v pohybu. Rádi cestují a užívají si vzrušení, které jim přináší extrémní sporty.

Celou předpověď k roku zemského Vepře si můžete stáhnout zdarma.

 

Přeji skvělé Feng Shui

                                    L:D

Nová kniha TAJEMSTVÍ FENG SHUI

Dárek, který ocení každý fanoušek Feng Shui

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!