Cílem Feng Shui poradenství je vytvořit energeticky silný a harmonický prostor, který bude podporovat ty, kteří v něm žijí. Vytvořit prostor, který vám přinese zdraví, lásku, hojnost, klid a harmonii.

Život se skládá z mnoha částí a Feng Shui se zabývá každou z nich. Pokud by některá z nich chyběla, ani náš život by nebyl úplný.

Feng Shui poradenství se zaměřuje především na pracovní a obytné prostory, ale neopomíjí ani osobní vyzařování jejich obyvatel. Bez znalosti osobního čísla KUA, pozitivních a negativních směrů, znamení čínského zodiaku a prvku narození by žádný rozbor nebyl úplný.

 

Nyní přichází otázka CO? Co vše Feng Shui posuzuje

[column size=one_half position=first ]

Prostor, který je teprve ve fázi plánů

Zjištění energetické kondice a předpokladů pro úspěšný a šťastný život budoucích obyvatel. Provádí se na plány budoucí nemovitosti a jejího umístění na pozemku.

Doporučení a korekce prostoru zaměřená na co nejlepší výsledek po dokončení stavby.

[/column]

[column size=one_half position=last ]

Byt nebo dům, v kterém se již žije

Ať již ve svém bytě žijete krátce, nebo desítky let, vždy je možné uplatnit pravidla Feng Shui. Přizpůsobení energií vašemu osobnímu vyzařování a aktivace jednotlivých oblastí mohou mít větší vliv, než si možná dokážete představit.

[/column]

[column size=one_third position=first ]

Zahrada

Pokud vlastníte nemovitost se zahradou, vyplatí se zaměřit pozornost i na ni. Zejména při stavbě pergoly, altánu nebo bazénu. Stejně tak rozmístění jednotlivých významných bodů, jakými jsou záhony, výsadba stromů a keřů, nebo cestičky. To vše má na cirkulaci energie ve vašem prostoru velký vliv.

[/column]

[column size=one_third position=middle ]

Posouzení vhodnosti pozemku

Umístění pozemku, jeho tvar, sklon a orientace ke světovým stranám má trvalý vliv. Pokud není pozemek právě ideální, je možné celou řadu věcí pomocí Feng Shui vylepšit. Ale přiznejme si, jsou i takové pozemky, jejichž koupi je lepší se vyhnout.

[/column]

[column size=one_third position=last ]

Firemní poradenství – obchody a kanceláře

Prosperita firmy, spokojení klienti, dostatek zakázek, spokojení, aktivní a zdraví zaměstnanci. To je sen každého majitele firmy. A společně s Feng Shui dosažitelný cíl.

[/column]

Osobní energie

Znalost znamení zvěrokruhu, osobního prvku a čísla KUA je tím, co nám usnadní nejen zařizování domova, ale pomůže nám v řadě dalších ohledů:

  • zlepšení zdraví a udržení vynikající kondice
  • nalezení pracovní seberealizace a cesty k vydělávání peněz, která nás bude také duchovně obohacovat a vyhovovat našemu osobnímu nastavení
  • vytvoření harmonických partnerských a rodinných vztahů
  • prostor, oblečení, ale například i povlečení postele, které harmonizuje s naším osobním prvkem, nám dodá energii a podpoří naše osobní vyzařování
  • pokud barvy vašeho oblečení a šperky, které nosíte, podporují vaši vnitřní energii, působíte na své okolí harmonicky a přitažlivě, záříte a přitahujete jen to nejlepší.

 

Feng Shui pracuje s vesmírnými energiemi. Ty se dnes populárně nazývají Kvantovou fyzikou. Je to jediný známý způsob, kterým můžete dosáhnout transformace svého život zvenčí dovnitř. Využijte jeho sílu. A nezapomeňte na to, že prostor, ve kterém žijeme, má na náš život vliv celých 33% viz můj článek v blogu „Je 33% málo nebo hodně?„.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!