Co jsem minulý týden stihla ve Feng Shui?

Překreslila jsem dva půdorysy a dala tím jednomu domu a jednomu bytu zcela nový šmrnc. Z obou projektů mám ohromnou radost.

  1. klientka koupila dům k rekonstrukci, který nabízí velký potenciál, ale díky předchozím úpravám se z něj stal spíš labyrint, než prostor k příjemnému bydlení.

Naplánovaly jsme očištění domu od nevhodných úprav, zvětšení kuchyně a její propojení s obývákem, rozdělení ložnic mezi členy rodiny podle jejich prvku a čísel KUA, vytvoření šatny ve vstupní chodbě a spoustu dalších úprav.

Dům má velký uzavřený dvůr a bude radost ho využívat po celé léto. Proto jsme nezapomněly ani na velkou terasu a koupací jezírko.

Dům čeká kompletní rekonstrukce a tak je potřeba předem promyslet každý krok. Prvořadé bylo naplánovat změny tak, aby měly co největší efekt.

  1. Druhou příležitost k projevení mého talentu hledat neotřelá řešení jsem dostala od mé neteře. Společně s partnerem rekonstruují byt a jejich prvním krokem bylo vybourání všech příček mimo nosné středové zdi.

S ohledem na požadavek dvou samostatných ložnic a na umístění stoupaček to nejprve vypadalo, že původní rozdělení místností je jediná možná varianta.

Ale to bych nebyla já, abych nehledala ještě jiný pohled na situaci. Jako zázrakem se objevilo řešení, díky němuž bude mít koupelna malé okno. To ji prosvětlí a umožní lepší větrání. K tomu přibyl oddělený prostor pro pračku a sušičku, které tak nebudou rušit design koupelny.

K tomu moderní kuchyně propojená s obývacím pokojem a dostatečný prostor pro jídelní stůl.

Neteř odcházela nadšená, ale vzhledem tomu, že druhá varianta je technicky o něco náročnější, tak uvidíme, jestli jí bude rohová vana a okno v koupelně stát za vynaloženou energii.

Máte také zájem o profesionální konzultaci Feng Shui, nebo se o jejím průběhu chcete dozvědět víc? Vyberte si z nabídky mých služeb: https://1url.cz/gzHCR

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!