Pro prázdninové období jsem slíbila téma cestování a cestovatelské Feng Shui tipy.

Pro mě je cestování radost, zábava, poznávání a rozšiřování si obzorů. Čas prožitý s rodinou a přáteli.
A co vy? Také cestujete rádi? Máte svůj vysněný cestovatelský cíl?

Určitě plánujete jedinečný zážitek. A podle mě se každý tip, který nás posune blíž k vysněné destinaci, hodí.

Jako vždy jsem tento tip vyzkoušela osobně. A ne jednou. Před pár lety jsem velice toužila zúčastnit se semináře Ester Hicks, jejíž přednášky se konají výhradně v USA a obvykle jsou jednodenní. A letět takovou vzdálenost jen kvůli několika hodinové přednášce mi nepřišlo moc praktické. Výjimkou  jsou okružní plavby lodí, kde setkání s ní probíhá každý den.

Abych si to trochu zkomplikovala, vybrala jsem plavbu okolo pobřeží Aljašky. Fotografii lodě, kterou se pluje, jsem použila jako spořič obrazovky a také na mou tabuli vizí, kterou mám nasměrovanou podle svého KUA. Po mých cestách do Číny to byla další velká a náročná akce. Ale stálo to za to. Přírodní krásy a čas strávený v blízkosti takové osobnosti jako je Ester Hicks jsou nezapomenutelné.

Tento trik můžete samozřejmě použít i na jiné, než cestovatelské cíle. A pokud umístění fotografie posílíte orientováním podle vašeho příznivého směru KUA, splní se vám cíl rychleji.

Pro podporu svých nejen cestovatelských snů nezapomeňte využít naši kalkulačku a zdarma  si spočítat své číslo KUA https://fengshuiporadenstvi.cz/cisla-kua-a-jejich-moc/

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!