Jaro – období obnovy a znovuzrození. Plné svěží mladé energie, prvních květů a sluníčka. Ideální doba pro přilákání vytoužených životních změn.

Využijte energii jarního znovuzrození pro obnovu toku cchi ve vašem domově i životě.

Najděte si čas pro sebe a zamyslete se nad svými cíli a životním směřováním. Zbavte se nepotřebných věcí. Přesuňte nábytek a vytvořte tak prostor pro nový tok cchi. Jaro je čas radosti, setkávání s rodinou i přáteli, svěží zeleně a prvních květů. Rozhlédněte se okolo sebe. Odráží váš prostor tuto jarní svěžest? Květiny plné zářivých barev vám pomohou vnést tuto energii do vašeho domova.

Pokud se skutečně naladíte na jarní změny, možná se vám podaří otevřít dveře zázrakům. Příroda je připravena na vše nové a přeje změnám. Tak s chutí do toho.

Čím více se naladíte na proud jarní energie, tím snáze dosáhnete požadovaných změn. Otevřete se působení jarní přírody a použijte moudrost Feng Shui k dosažení svých cílů.

Vypněte televizi, zapomeňte na nákupní maraton v obchodním centru a vyjděte si na dlouhou procházku do lesa nebo parku. Pozorujte přírodu, kochejte se odstíny prvních zelených lístků a stébel trávy. Napojte se na rodící se novou energii. Načerpejte ji do svého těla i duše. Slaďte se s rytmem přírody.

A jak vypadá v tyto jarní dny váš dům? Je plný čerstvé pulzující energie? Cítíte se šťastní a plní síly? Věřím, že ano. A pokud ne, na nic nečekejte a udělejte vše pro změnu. Staré vyčpělé energie přináší jen únavu a stagnaci. Je tady jaro, a tedy čas vykročit k novému.

  • Otevřít dveře novému současně znamená vzdát se něčeho starého. Dovolíte tak vstoupit nové energii. Ta vám odhalí nové pohledy na situace ve vašem životě a umožní řešit problémy s lehkostí a nadhledem.
  • Zkuste třeba začít tím, že otevřete dveře u své šatní skříně a vyřadíte několik kusů oblečení, které jste již dlouho nenosili.
  • Možná se potřebujete dívat na život z jiného úhlu – pomůže vám posunutí postele nebo pracovního stolu. Při změně místa k sezení se nezapomeňte orientovat podle vhodných směrů s ohledem  na vaše KUA.  Nejdůležitější je vyhnout se negativním směrům a ochránit svou energii  Tyto drobné úpravy změní váš pohled na svět.
  • Pokud své KUA ještě neznáte, využijte naši automatickou kalkulačku, která je vám k dispozici zdarma.
  • Na noční stolek dejte křišťály Feng Shui, po dobu spánku vám budou předávat svou léčivou sílu.
  • Větrejte co nejvíce. Pokud to jde, nechte okna otevřená po celý den. Symbolicky se tak otevřete nové energii.

Zdají se vám úpravy Feng Shui složité a chcete dosáhnout lepších výsledků, než které zvládnete sami? Neváhejte mě kontaktovat. Ráda Vám pomohu   Zavolejte mi na 775897852 (djem@lo-pan.cz)

Více o konzultacích se dozvíte ZDE

Přeji vám skvělé Feng Shui

                  Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

Chcete od Feng Shui víc než jen drobné změny? Využijte možnost profesionální konzultace přímo u Vás doma. Více informací získáte zde: https://fengshuiporadenstvi.cz/konzultace/

Pošlete mi e-mail, nebo rovnou zavolejte na 775 897 852.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!