…na co byste se zeptali?

Po více jak25 letou zkušeností s Feng Shui se odvážím odpovědět za vás. Pokud vás zrovna netrápí akutní zdravotní problém, vaše otázka by téměř s jistotou směřovala k oblasti hojnosti, prosperity, finančního dostatku

a jistoty.

Jak to vím?

Protože právě s touto otázkou ke mně přichází většina klientů.

Podle Feng Shui je život prožitý v dostatku naprosto v pořádku. Na rozdíl od učení, která jsou u nás v Evropě “doma”, netvrdí, že bychom měli žít v chudobě či odříkání, ani to, že bychom měli mít tak akorát, ale ne o moc víc (což je model, ve kterém žije většina českých domácností). Pokud k nim patříte, vzpomeňte si, jak moc “příjemné” je v podobné situaci řešení rozbitého auta nebo neplánované pořízení nové pračky).

Ve Feng Shui víme, že finanční hojnost je jedním z mnoha projevů života v harmonii, stejně, jako dobré zdraví či kvalitní vztahy. Pokud je váš život i prostor, ve kterém žijete, v pořádku – pak nemůžete žít v nedostatku ani s napjatým rozpočtem. A naopak – pokud nežijete ve finančním komfortu a alespoň přiměřené hojnosti, něco ve vašem životě nefunguje tak, jak by mělo – a dříve či později se to projeví i v dalších oblastech.

Ve Feng Shui spolu vše souvisí. Vaše energie, energie vašeho prostoru, energie lidí, se kterými tento prostor sdílíte… To vše se navzájem ovlivňuje. 

Možná jste v minulosti zkusili s energií ve vašem prostoru pohnout a tak jste svůj prostor uklidili, rozdělili na 9 sektorů podle mapky Ba Gua, do sektoru hojnosti postavili třínohou žábu a možná použili pár krystalů či sošek v některém z dalších sektorů. A nic moc se nestalo.

Tenhle příběh slýchám častěji, než byste čekali. Protože Feng Shui nefunguje?

Nebojte se, tím to není. Jen univerzální rada má menší vliv než ta, která je „ušitá“ na míru vám a vaší domácnosti . 

Pokud chcete svůj život či některou z jeho oblastí razantně změnit k lepšímu, knížka z oddělení “Esoterika a duchovno” v nejbližším knihkupectví vám k tomu nebude stačit. Knížky totiž obvykle pracují jen s prostorem, ale opomíjejí energii jeho obyvatel. Pokud přijdu řešit zlepšení finanční situace do 10 různých domácností – v každé z nich rozdám úplně jiné rady. 

I když je lepší řešit harmonizaci celého prostoru a všech oblastí života, sama často doporučuji oblastí hojnosti začít. Změny v této oblasti totiž rozpoznáte velice snadno – v peněžence a na účtu. Na stoupající energii v podobě peněz si dokonce můžete sáhnout. Tyto změny vám nejen pomohou posílit důvěru v to, že Feng Shui opravdu funguje i pro vás, ale s dostatkem peněz je zároveň mnohem jednodušší dělat změny i v dalších oblastech. Nebylo by snazší najít si konečně nový vztah, pokud byste v práci mohli trávit méně času a měli tedy více možností se seznámit? Nebylo by jednodušší vyřešit věčně bolavá záda, kdybyste si mohli dovolit pravidelnou masáž, lekce jógy či kvalitnější doplňky stravy? Nebyla by vaše rodina spokojenější, kdybyste věděli, že vaše potřeby jsou vždy pokryté a můžete svůj čas a myšlenky věnovat jiným věcem, než finančním starostem?

Řada lidí se právě po zlepšení finanční situace rozhodne změnit podle Feng Shui celý svůj prostor a dosáhnout tak dokonale harmonického života ve všech jeho směrech.

Můžete tedy svou finanční hojnost zlepšit i vy sami, bez toho, abyste si ode mě nechali navrhnout prostor na míru vám a vaší rodině? 

Teď už ano. Rozhodla jsem se pro vás napsat průvodce cestou k hojnosti, takového, který zohlední nejen váš prostor a jeho potřeby, ale také vás samotné. E-book Zbohatněte s Feng Shui je jiný, než ty, které jste asi doposud drželi v ruce. Nevěnuje se totiž celému konceptu umění Feng Shui, ale jeho jediné části – hojnosti, prosperitě a bohatství. Provede vás jednotlivými kroky, které byste měli učinit, pokud chcete zlepšit svou finanční situaci – výrazně a jednou pro vždy. Složité umění Feng Shui jsem se v ní snažila zjednodušit natolik, aby stále dokonale fungovalo, ale přitom bylo pochopitelné pro každého, kdo bude e-book číst. Kromě návodů v ní najdete i několik tabulek, které vám pomohou zjistit, jaké kroky potřebujete zrealizovat pro svůj prostor, ale také pro posílení své osobní energie.

E-book Zbohatněte s Feng Shuisi můžete ihned pořídit – stačí kliknout zde. Stačí si ji po zakoupení stáhnout do počítače nebo mobilu (kde se k ní můžete snadno vracet, pokud se rozhodnete změny aplikovat třeba i v kanceláři.

Změny v oblasti hojnosti se obvykle projeví hodně rychle – ať už zvýšením příjmů, penězi přicházejícími z nečekaných zdrojů, nebo tzv. “zalepením děr”, kterými teď peníze odtékají, i když by měly zůstat u vás. První změny podle knížky Zbohatněte z Feng Shui určitě zvládnete udělat ještě dnes – a změny ve vaší finanční situaci tak na sebe nenechají dlouho čekat. 

Pokud si na otázku “Chci dlouhodobě zlepšit svoji finanční situaci?” odpovíte “Ano”, udělejte důležitý první krok

a vydejte se po cestě hojnosti s Feng Shui. E-knihu Zbohatněte s Feng Shui najdete pod tímto odkazem.

 

Pořídit e-knihu Zbohatněte s Feng Shui

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!