Registrovat
Heslo vám bude odesláno emailem.

Jsem řidička a řídím ráda. Bohužel při řízení nemám možnost se příliš rozhlížet po okolí. Proto jsem nedávno, když jsem se pohodlně vezla na sedadle spolujezdce, tuto příležitost náležitě využila.

Ne, že bych viděla vše poprvé, ale měla jsem čas se na některé zajímavé věci více zaměřit. V okolí mého domova jsou k vidění bilboardy s růžovou duhou a nápisem: KÉŽ JSOU VŠECHNY BYTOSTI ŠŤASTNY. Všimla jsem si jich mnohokrát a přemýšlela co, nebo kdo je za tímto veskrze pozitivním sdělením. Asi nějaká úžasná bytost, která nepřeje štěstí jen lidem, ale všem bytostem bez rozdílu.

Vždy, když jsem některý z těchto billboardů zahlédla, říkala jsem si, že se po návratu domů podívám na internet. No, ale jako vždy jsem na to zapomněla. A protože se na mě jedna z těchto krásných zpráv opět usmála, tak jsem využila příležitost a připojila se k internetu hned během cesty.

A našla jsem nádherné barevné webové stránky nadačního fondu, který stojí za tímto projektem. A protože prohlížení webových stránek v mobilu není podle mě nic moc, rozhodla jsem se, že si bližší průzkum nechám na doma (a v duchu jsem si slibovala, že tentokrát už opravdu nezapomenu).

Určitě i vy máte zkušenost, že když se vesmír rozhodne zaměřit na něco vaši pozornost, udělá pro to maximum. A stejně tomu bylo i u mě. K mému překvapení mě po týdenní nepřítomnosti čekal v mailu dopis z nadace s odkazem na jejich aktivity.

A protože i dobrá věc potřebuje zviditelnění, tak jsem se rozhodla, že o jejich práci dám touto cestou vědět vám, čtenářům mého blogu. Protože vím naprosto jistě, že jste to právě vy, kdo tuto aktivitu ocení. Moje jistota pramení z vědomí, že ten, kdo se zajímá o Feng Shui ví,že pozitivní energie nekončí ani nezačíná u dveří jeho bytu, ale je potřeba jít ještě dál, udělat o trochu víc. A to podle mě dělá nadační fond  KÉŽ JSOU VŠECHNY BYTOSTI ŠŤASTNY.

Neváhejte a prozkoumejte tyto pozitivní stránky. Potěší vás i vaše přátele.

Můžete zde:

  • poslat přání dobra svým blízkým
  • stáhnout si zdarma zářič štěstí na plochu svého počítače
  • nakoupit v obchůdku
  • přispět do knihy příběhů
  • zjistit kolik billboardů je již rozmístěno
  • nebo tento nadační fond finančně podpořit

Prostě si je užijte. Potěšte své oči i srdce. A pokud vám tyto stránky udělaly radost, šiřte toto pozitivní poselství dál.

KÉŽ JSOU VŠECHNY BYTOSTI ŠŤASTNY

a samozřejmě i skvělé Feng Shui

Související příspěvky