Kuchyně je již po staletí centrem rodinného života. Nejen, že v ní pro své milované připravujete skvělé a zdravé jídlo, ale setkává se tu celá rodina a přátelé. Posadíte se tady na rychlou kávu s kamarádkou a vaše děti píší úkoly u jídelního stolu… Čím více je tato oblast využívaná, tím její pozitivní energie narůstá.

Nezapomeňte, že kuchyně je místem, které má velký vliv na Vaši finanční prosperitu.

Aby tomu tak bylo, je potřeba dodržet některá důležitá pravidla. Pokud je zanedbáte. Mohou mít na váš život nepříjemný dopad. Kuchyně, její vzhled a četnost využívání mají přímý vliv na vaši finanční situaci. Každé vaření podporuje příliv peněz mířících přímo do Vaší peněženky.

1.Barevné provedení kuchyně by mělo být v harmonii s prvkem sektoru, v kterém se nachází, nebo v neutrálních barvách (krémová, béžová, světle šedá, dřevo)

2.Sporák je jedním ze tří pilířů Feng Shui a ideálně by měl být umístěn tak, aby kuchař stál čelem do místnosti. Nezapomeňte ho udržovat v perfektní čistotě.

3. Dřez nikdy neumísťujte na středový ostrůvek. Tato pozice způsobuje únik blahodárné cchi z prostoru. To se může projevit zhoršením finanční situace, oslabením zdraví, nebo zhoršením vztahů.

4. Dejte pozor, aby dřez a sporák nebyli přímo proti sobě, nebo těsně vedle sebe. To způsobuje energetický konflikt mezi Vodou a Ohněm.

5. Pracovní desky udržujte čisté a bez zbytečných věcí.

6. Vyhazujte odpadky každý den

7. Nože by měly být uloženy v zásuvce; pokud máte držák na nože, měl by být uložen uvnitř skříně, ne na pracovní desce. Nože umístěné v držáku na pracovní lince, nebo magnetické pásce nad linkou narušují energii prostoru a způsobují hádky a agresivitu.

8. Máte-li ložnici vedle kuchyně, neumisťujte postel na zeď, na které je z druhé strany dřez. To by vyčerpalo Vaši energii. Stejná pravidla platí i pro koupelny a toalety.

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

Pokud jste připraveni přivést Feng Shui Vašeho domova na další úroveň, a vytvořit si tak svůj vysněný život, můžete se mnou pracovat on-line nebo osobně, a udělat tak skutečný pokrok!  hhttps://fengshuiporadenstvi.cz/konzultace/

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!