Lepší než nové tenisky

Aneb jak na úspěch ve studiu s pomocí Feng Shui

Jako každý rok přináší začátek školy na děti i rodiče značné nároky. Nákup oblečení, školních pomůcek, opuštění prázdninového rytmu i obavy, jak dítě zvládne nástup do nového kolektivu.

S pomocí Feng Shui můžete svému dítěti usnadnit nejen start školního roku, ale zlepšit i celý jeho průběh.

Připravila jsem pro vás sérii jednoduchých kroků, jejichž následování zlepší studijní výsledky vašeho dítěte víc, než nové tenisky 🙂

Stačí jen rozhýbat a správně nasměrovat energii v dětském pokoji. Dostatečně siná energie, která je v souladu s energií vašeho potomka, posílí jeho pocit štěstí a spokojenosti. To se pozitivně projeví na jeho studijních výsledcích, sebevědomí i rodinných vztazích.

 Co pro dosažení takového výsledku můžete udělat

Pracovní stůl

Do dětského pokoje pořiďte pracovní stůl s úložným prostorem na školní pomůcky a učebnice. I když vám připadá, že vaše dítě studuje výhradně v posteli nebo u jídelního stolu, je místo vyhrazené studiu nezbytnou podmínkou úspěchu.

Nad stůl pověste nástěnku. Nešetřete prostorem a vyberte dostatečně velkou na to, aby se tam vešly všechny „nezbytnosti“ – fotky s kamarády, školní rozvrh, sportovní medaile a cokoli dalšího co na ni bude vaše dítě chtít zavěsit. Do její výzdoby nezasahujte.

Pokud je to možné, vyhněte se tomu, aby dítě sedělo tváří ke zdi nebo zády ke vstupu. Vhodné umístění je takové, kde při studiu vidí na vstupní dveře.

Využijte příznivé směry

Už jste slyšeli o magických číslech KUA? Tato čísla jsou považována za čísla štěstí a úspěchu a ovlivňují celý náš život. Jeho využití při umístění pracovního stolu vašemu dítěti přinese štěstí i úspěch.

Číslo KUA si můžete zdarma spočítat na naší automatické kalkulačce: https://fengshuiporadenstvi.cz/cisla-kua-a-jejich-moc/

Dekorace podporující touhu po studiu

Mapy, globus nebo pagoda jsou tradičním Feng Shui doplňkem pro aktivaci sektoru Znalostí. Najdete ho na severozápadě. Také sem můžete umístit knihovnu, dekorativní kameny, nebo keramické dekorace.

Televize do ložnice nepatří

Vím, že se to snadno napíše, ale hůř realizuje. Každá obrazovka snižuje množství melatoninu a tím zhoršuje usínání. Také vytváří elektrosmog, který oslabuje naše zdraví.

Možná si řeknete, že u vás je to v pořádku, protože vaše dítě televizi v ložnici nemá. Ale výše napsané platí pro všechny obrazovky. Na tu od počítače i od mobilu. Snažte se nastolit pevná pravidla, v jakém čase může dítě televizi nebo počítač sledovat. Na noc přepněte mobil do leteckého režimu.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!