Plánujete založit rodinu a chcete vědět, jak své těhotenství naplánovat v souvislosti se vzájemnou harmonií jednotlivých znamení? Pokud ano, tak tato stručná charakteristika je pro Vás tím pravým:

Matka Myš

Myš je pohotová, schopná a ambiciózní. Je klidná, mírná a přemýšlivá, bystrá a vynalézavá. Umí využít každou příležitost.

Nejharmoničtěji bude její mateřství probíhat, když se její dítě narodí ve znamení Draka nebo Opice.

Matka Buvol

Buvol je konzervativní a spolehlivý. Nové názory přijímá jen pomalu. Proto by ženě narozené v tomto znamení dítě, které s ní není v harmonii, přinášelo velké množství stresu a bolesti hlavy.

Pro tuto tradiční matku je proto nejvhodnější když se její dítě narodí ve znamení Kozy, Koně, nebo Buvola.

Matka Tygr

Žena narozená ve znamení Tygra je energická a odvážná. Někdy může být poněkud narcistická, ale své dítě miluje a bude ho vždy bránit. Jako jediná matka z celého zodiaku se nemůže dočkat okamžiku, kdy bude moci své dítě obléknout stejně jako sebe.

Největší souhry se svým dítětem dosáhne, pokud se narodí ve znamení Kozy nebo Vepře.

Matka Králík

Žena narozená v tomto znamení je ze všech znamení zvěrokruhu ta nejvíce pečující. Ještě předtím, než dítě začne plakat, nebo ji volat, bude vědět, co potřebuje. Její jemný a uvážlivý přístup zaručuje, že mateřství probíhá v klidné harmonii a porozumění.

Ideálního propojení se svým děťátkem dosáhne, pokud se miminko narodí ve znamení Psa nebo Koně.

Matka Drak

Dračí matky mají vše, co se jejich děťátka týká pod kontrolou. Udržují perfektní čistotu a pořádek a ve všem mají systém. To zaručuje, že péče o miminko bude probíhat v klidu a nic důležitého nebude zanedbáno.

Žena Drak dosáhne největší harmonie se svým děťátkem, pokud se narodí ve znamení Opice nebo Myši.

Matka Had

Matky narozené ve znamení Hada jsou ty nejklidnější z celého zodiaku. Pro své děti chtějí jen to nejlepší a jejich štěstí je pro ně na prvním místě.

Inteligence a mentální pružnost dává ženám narozeným v tomto znamení sílu zvládnout nečekané situace, které se mohou při výchově vyskytnout.

Největšího souznění dosáhnou, pokud se jejich miminko narodí ve znamení Kohouta nebo Buvola.

Matka Kůň

Ženy narozené ve znamení Koně jsou velice nezávislé a komplikované. Jako matky mohou být přísnější, než je nezbytné a to může způsobit, že mateřství pro ně bude velmi náročným obdobím.

Nejlepší proto bude, když se jejich miminko narodí ve znamení Tygra, Kozy, nebo Draka.

Matka Koza

Matky narozené ve znamení Kozy jsou plné energie. Mají rády zábavu a jsou vždy optimistické. Své děti povzbuzují k tomu, aby si užívaly života a svůj život žili tak, jak se jim líbí. Doporučují jim, aby využili každou příležitost k zábavě, nebo poučení.

 

Tyto matky se budou s dětmi bavit a prozkoumávat svět společně. Zejména pokud se jejich děťátko narodí ve znamení Králíka nebo Koně vytvoří spolu dvojici, které bude každý závidět.

 

Matka Opice

Matky Opice často bývají takovými „otci“ čínského zvěrokruhu. Mohou být náročnější a přísnější než otcové a v každé situaci vyžadují poslušnost a respekt.

Díky své předvídavosti a pohotovosti vyřeší každou i sebezapeklitější situaci tak, že jsou všichni spokojení.

Jejich mateřství, a výchova dítěte bude probíhat nejlépe, pokud se jejich děťátko narodí ve znamení Vepře, Myši, nebo Tygra.

Matka Kohout

Matky narozené v tomto znamení jsou velmi trpělivé a dokážou svému dítěti naslouchat. Své dítě povzbuzují k samostatnému přemýšlení a podporují jeho snahu dokončit započaté věci a dosáhnout úspěchu.

Ideální dvojici vytvoří s dítětem narozeným ve znamení Draka, Psa nebo Hada.

Matka Pes

Ženy narozené ve znamení Psa jsou svým dětem až vášnivě oddané. Pokud je dítě malé, je tento stav ideální, ale jakmile začne dospívat, může matčina oddanost způsobit problémy a hádky.

Měly by se naučit nechat své dítě, aby vyjadřovalo své myšlenky a názory, aniž by omezovaly jeho tvořivost.

Největší souhry dosáhnou s dítětem narozeným ve znamení Tygr, Koně nebo Psa.

Matka Vepř

Matka narozená ve znamení Vepře se nenechá ničím vyrušovat. Stres a zmatky nejsou ničím, co by ji zajímalo. Je přirozeně uvolněná a nedůležité záležitosti ji nemohou vyvést z klidu.

Z astrologického pohledu je nejvhodnější, pokud se její děťátko narodí ve znamení Draka nebo Králíka.

Nezapomeňte, že rok podle čínského zodiaku nezačíná 1. ledna tak, jak jsme na to zvyklí, ale jeho začátek se každoročně mění. Pokud jste se narodily v lednu nebo únoru zkontrolujte si své znamení zodiaku na naší automatické kalkulačce.

Toužíte své miminko lépe poznat, posílit vzájemné propojené a harmonii?  Poznejte jeho číslo KUA, číslo životního štěstí

Přeji vám skvělé Feng Shui a harmonické mateřství

                                                                             L:D

 

Nová kniha TAJEMSTVÍ FENG SHUI

Dárek, který ocení každý fanoušek Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!