Aktivujte ve svém prostoru nesmírnou moc Draka a získejte štěstí, úspěch, pokrok v kariéře i bohatství

Drak je velmi mocný symbol. Představuje nekonečné štěstí. Tuto nádhernou magickou bytost najdete téměř ve všech kulturách. Ale čínskou kulturu a praxi Feng Shui si bez Draka nedokážeme vůbec představit.

Již staří mistři Feng Shui považovali za vynikající Feng Shui vystavení Draka v prostoru. Podle tradice Drak využívá kosmický dech, z kterého pochází jeho obrovská moc.  Soška Draka vystavená na pracovním stole v kanceláři přinese štěstí a úspěch v podnikání

a obchodě.

Drak je tradičně spojován s východem a novými začátky. Jeho umístění ve východní části vašeho domova nebo firmy představuje vynikající Feng Shui.

Je řada způsobů, jak kosmický dech Draka aktivovat.  Vyberte si jeden z nich, nebo použijte jejich libovolnou kombinaci.

 

– Pořiďte si kaligrafii s čínským znakem Drak, nebo amulet Vodní Drak a zavěste ho na východní stěnu vaší kanceláře nebo pracovny.

– Podpořte svůj úspěch a důležité dokumenty a smlouvy podepisujte perem Drak. Smlouvy podepsané tímto perem vám přinesou úspěch. Dodá vám sílu a poskytne ochranu před útoky konkurence. 

– Vystavte Draka na východě a rozmístěte v jeho blízkosti rostliny různých velikostí.

– Umístěte sošku Draka na váš pracovní stůl, nebo na polici, na kterou máte dobrý výhled. Získáte ta jeho ochranu a podporu pro úspěch v kariéře.

– Ve východní části zahrady stimulujte jeho moc vytvořením zvlněného záhonu s květinami různé výšky. Pro větší aktivaci energie, zde můžete zavěsit zvonkohru Drak.

– Také si můžete pořídit stůl s podobami Draků na nohách, nebo jeho zobrazením na horní desce. Ale nezapomeňte na obrovskou dračí sílu. Ne každý dokáže sedět s Draky u jednoho stolu.

– Narodili jste se v tomto šťastném znamení? Podpořte tuto skvělou energii přívěskem nebo talismanem Drak.

– Pokud jste se narodili ve znamení Kohouta, nezapomeňte, že Drak je vaším tajným příznivcem (viz článek Tajný přítel nebo nepřítel). Proto můžete využít tipy z předchozího bodu.

 –  Pokud jste se vy, nebo vaše dítě, narodili ve znamení Draka můžete v místě, kde se často pohybujete nebo v dětském pokoji zavěsit obrázek s Drakem.

– Nedávejte sošku Draka do manželské ložnice, pokud není v páru s Fénixem. Energie Draka je jang a v ložnici je vhodné udržovat energii jin.

Ještě neznáte své znamení čínského Zodiaku? Spočítejte si ho ZDE.

Přemýšlíte jakou podobu Draka vybrat právě pro Váš prostor? Z naší bohaté nabídky si určitě vyberete.

Také můžete kliknout ZDE.

Přeji vám skvělé Feng Shui.
Ludmila Djemel
Vaše konzultantka Feng Shui
Aby Vám neutekly žádné novinky, sledujte náš Facebook a Instagram 
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!