Potřebujete se pohnout z místa?

Stagnuje některá z oblastí Vašeho života?

Marně hledáte lásku? Máte zdravotní nebo finanční potíže?

Snažíte se, děláte možné i nemožné a nic? Porovnáváte svůj vzhled i osobnost s úspěšnějšími, než za jaké se považujete vy? Veškeré Vaše snažení jakoby mizelo v černé díře?

A napadlo vás, že problém nemusí být vůbec ve Vás, ale v nevhodném uspořádání vašeho domova? Přesně tak, ta pověstná „žába na prameni“ nesedí ve Vás, ani v šéfovi, který vám nechce zvednout plat, ale na energiích vašeho prostoru, v kterém prožíváte svůj život.

Správně uspořádaný prostor dokáže zlepšit Váš život až o 33% a to ve všech jeho oblastech. A naopak, ten nevhodně uspořádaný, dokáže život zničit, nebo podstatně omezit.

Jistě, vím, že o Feng Shui jste již slyšeli. Kamarádka Vám říkala, že vpravo si máte dát toto a vlevo zase něco jiného a začnete žít život hollywoodské hvězdy.

A ono nic. Nic se nestalo. A to ani, když jste uplatnili radu z populárního ženského časopisu. Nic. Prostě nic.

Dokonce, ani když si sousedi objednali konzultaci a dosáhli skvělých výsledků. A Vy jste omrkli změny, které provedli, zase NIC. Vzdáváte to. Prostě jste smolaři. U Vás to nefunguje.

A víte, že mě to ani nepřekvapuje?

To, že jste smolaři? Ne, to jsem na mysli neměla a jsem si jistá, že nejste. Ale nepřekvapuje mě, že to nefunguje.

Proč? Prostě proto, že všechny tyto rady jsou vytržené z kontextu. Nejsou naladěné na Vás a Vaši osobnost, netuší nic o Vašem životě, práci, životním stylu ani bydlení.

Feng Shui je jednou z devíti součástí čínské medicíny a jeho úkolem je léčit a harmonizovat prostředí ve kterém žijeme. Tuto svou funkci plní již více jak 5000 let a dělá to skvěle. Jen je potřeba s ním umět zacházet. Má mnoho vrstev a zohledňuje vše, co nás obklopuje, prostor a jeho vybavení, členy rodiny, datum našeho narození… A to netrénovaný člověk těžko zvládne. Proto je lepší si najít profesionála. Když Vás bolí zub, tak jdete k zubaři a nezvoníte na souseda (tedy pokud to není zubař). A stejně tak to je s úpravami Feng Shui.

A co Vám kvalitní Feng shui přinese? Samozřejmě mimo života hollywoodské hvězdy? Zlepšení vztahů, zdraví, finanční situace… a ještě mnohem víc. K tomu jeden nečekaný bonus – po konzultaci budete jasně vědět, kam a proč umístit dekorace tak, aby Vás v životě podporovaly. Ušetříte za věci, které nekoupíte, protože už víte, že Vám ani Vašemu prostoru nijak neprospějí. Přestanete přesouvat nábytek a doplňky, protože cítíte, že jejich umístění Vám intuitivně nesedí. Vše bude na svém místě. V pořádku a harmonii.

Přestaňte ztrácet čas a připravovat se o peníze, protože nevíte, co dál a děláte kroky, které jsou úplně zbytečné.

Pokud chcete dosáhnout pomocí Feng Shui pokroku ve všech oblastech života, je potřeba se na problém podívat komplexněji. Navštivte můj web, kde získáte více informací o mě a mých službách: https://1url.cz/Hzk2P  Nebo mi zavolejte na 775 897 852, ráda zodpovím Vaše otázky.

A pokud opravdu chcete ve Vašem životě vidět výsledky a zažít úžasnou změnu, objednejte si konzultaci.

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!