Často se mě ptáte, jak je to s životností Feng Shui doplňků. Jak dlouho trvá jejích pozitivní působení a jak je to s jejich očistou.

Připravila jsem pro vás přehledné vysvětlení:

Podle tradičního Feng Shui je energetická životnost harmonizačních doplňků jeden rok.

A to výjimkou bůžků Fu, Lou a Sou, kteří procházejí rituální očistou viz minulý článek.

Všechny harmonizační doplňky stárnou a jejich energie klesá. Ale znáte to, pořídili jste si krásnou sošku nebo ověs, a nechcete se ho po roce vzdát. To naprosto chápu. Naštěstí je možné, energii většiny těchto předmětů revitalizovat.

Úmyslně píšu většiny, protože u některých z nich se vyplatí investovat do nového kusu. Osobně každoročně vyměním veškeré čínské mince a zrcátka Ba Gua. Na ty jsou během roku kladeny největší nároky a jejich síla se tak vyčerpá. Už ji není možné obnovit ani očistným rituálem.  Také zhodnotím ostatní doplňky a rozhodnu se, které vyměnit. Ty z mosazi mají delší životnost.

Doplňky Feng Shui, které si chcete nechat i další rok potřebují očistit a obnovit energii, jinak vás nemohou dostatečně podporovat. To, že je jejich energii možné očistit ale neznamená, že se doplňky vrátí do původní kondice. Opravdu dobře zvažte, u kterých předmětů uděláte očistu a kdy se vám vyplatí koupit nový kus.

Nejčastějším způsobem je obnova energii mořskou solí.

Připravte silný roztok vody a mořské soli a do něj předměty na 24 hodin ponořte. Potom je opláchněte čistou vodou a vysušte. Mořská sůl jejich energii revitalizuje a budou vám tak moci sloužit ještě nějaký čas sloužit.

Možná ale máte předměty, u nichž se obáváte poškození při namočení do slané vody. Mám pro vás tedy alternativní řešení. Jejich sílu můžete znovu obnovit jejich vystavením mrazu. Ideálně se k tomu hodí mrazák ve vaší kuchyni. Noční venkovní mráz by nestačil. Ideální je stabilní teplota -18 stupňů nebo víc po celou dobu očisty). Počítejte s tím,  že očista mrazem není tak účinná jako očista mořskou solí. Proto je potřeba ji opakovat 2x ročně.

Příště společně přivítáme přicházející rok vodního Tygra podle tisíciletých tradic a zajistíme si tak skvělé Feng Shui pro nastávající období.

Co se týká vlivu roku Tygra, není nic lepšího než mít k dispozici 3  – je to jako mít vlastní křišťálovou kouli.

V roce 2022 se veškeré energie zdvojnásobí. Ty příznivé i ty nepříznivé.

Proto je životně důležité vědět, jak s nimi pracovat.

Chcete vědět, co můžete v roce Králíka čekat? Vím, že ano.

Po událostech posledních let, kterými jsme prošli, vím, že chcete vědět, jak se na přicházející rok připravit

a naladit energie vašeho domova i firmy na zdraví, lásku a prosperitu.

S Králíkem přichází velká změna

Připravte se na ni a užijte si skvělý rok!

L:D

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!