ona Had + on Králík

Velmi dobré partnerství

Vaše láska může být upřímná a pevná, ale abyste tohoto cíle dosáhli, musíte nejdříve rozvinout své silné vlastnosti a potlačit slabosti. Oba jste perfekcionisté, a co se týká vašeho vzhledu, usilujete o stoprocentní půvab a eleganci. Oba jste velmi citliví a díky tomu snadno utrpíte emocionální zranění. Muž Králík je laskavý, chytrý a má před sebou skvělou budoucnost. Žena Had je chytrá, schopná a předvídavá. Její partner na ní miluje její vitalitu, ale občas je na ni příliš náročný a vystupuje rezervovaně. Žena Had je zcela okouzlena jeho éterickým vyzařováním, což jí nijak nebrání v tom, aby od svého partnera požadovala trvalé projevy lásky a pozornosti.

Toužíte po tom udělat pro své partnerství víc a poznat sebe i svého partnera lépe? Objevte svá čísla KUA a využijte jejich sílu nejen pro posílení vaší lásky. Využijte naši automatickou kalkulačku.

Ona

Ženy narozené ve znamení Hada jsou flexibilní a snadno se přizpůsobí změně okolností. Rozumí druhým, jejich myšlení je rychlé a přesné. Mají skvělou vizuální paměť. Rychle se orientují v měnící se situaci a vždy chápou, co je skutečně důležité.
V lásce jsou klidné a racionální. Jakmile se pro partnera rozhodnou, nenechají ho o své lásce na pochybách a zahrnou ho péčí a pozorností.
Z barev je pro ně vhodná červená, světle žlutá a černá.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou orchidej a kaktus.

Pro ženu narozenou ve znamení Hada se na podporu partnerství skvěle hodí pár Křišťálových srdíček vyrobených firmou Swarovski.

On

Muži narození ve znamení Králíka jsou vždy dobře naladění a inteligentní. Milují společenský život, jsou zdvořilí a taktní. Proto je jejich požadavky téměř nemožné odmítnout. Jejich slabinou jsou silné emoce a sklony k žárlivosti.
Při výběru partnera by měli být opatrní, protože jejich pozornost snadno ochladne. Se svou partnerkou se rádi ukazují ve společnosti a užívají si pozornost a závist ostatních.
Z barev je pro ně vhodná červená, růžová, fialová a modrá.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou brambořík, jitrocel a lilie.

Muž narozený ve znamení Králíka potřebuje stabilizovat rodinné energie a k tomu mu ideálně pomůže trojice bůžku Fu, Lu a Šou. Ideální umístění pro ně najde v obývacím pokoji nebo jídelně.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!