Spravujete své peníze? Doufám, že teď vás napadlo „Co je to za otázku? Jasně, že ano!“

Protože jen když víte, jaké jsou vaše příjmy a výdaje, máte v penězích pořádek. A věřte mi, penězům se vaše pozornost líbí a pomáhá jim růst.

Tedy pozitivní pozornost a péče s lehkostí. Žádné „Proboha, kde na to mám vzít? Nikdy nebudu mít dost….“ A také žádné urputné sledování každé koruny a odpírání si drobných radostí.

Pro naše potřeby budeme předpokládat, že své finanční toky sledujete a příjmy a výdaje si zapisujete.

Abyste mohli využít tipy z tohoto článku, je jedno, jestli sledujete své finanční výsledky v počítači, sešitě, nebo rozdělené do samostatných desek. Dnes si totiž budeme hrát s barvami spojenými s jednotlivými prvky.

Jste připravení se při sledování peněz bavit? Máte připravené pastelky, fixy nebo otevřené účetnictví v počítači? Pokud ano, tak jdeme na to!

Pravidelné výdaje a účty za ně – chcete udržet nízké a zabránit jejich růstu. Proto použijte modrou barvu.

Příjmy pravidelné i občasné (plat, příjmy z investic, autorská práva…) – vám pomůže stabilizovat žlutá barva.

Pomozte svým úsporám růst – výpisy ze spořitelních účtů, akciového portfolia nebo jiných investic podpořte zelenou barvou. Pokud máte tyto účty v deskách, nebo sešitě, nalepte do něj tři čínské mince, které aktivují finanční růst.

Smlouvy o investicích a jiných zdrojích pasivního příjmu aktivujte červenou barvou. To je udrží stabilní a silné. Jejich růst podpoříte šňůrou tří čínských mincí.

Doporučené barvy použijte na desky s účetnictvím, jako barvu, kterou částky zapisujete, nebo v počítači jako barvu písma nebo podbarvení sloupců.

Účty k zaplacení, které přicházejí poštou – vždy vyjměte z obálky a uložte do malé krabičky. To zabrání jejich růstu. Po zaplacení je přesuňte do modrých desek, nebo modré sekce vašeho účetnictví.

Jakmile budete mít účty uspořádané a barevně rozlišené, na první pohled uvidíte, jak se jim daří. Budete se pak moci zaměřit na jejich růst.

Další tipy Feng shui, které podpoří Váš finanční růst, najdete v e-booku Zbohatněte s Feng Shui

Objevíte v něm málo známé způsoby, jak podpořit vaše finance.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!