Mým cílem je vytvořit pro vás prostor, který vás bude podporovat a přinese vám zdraví, lásku, hojnost, klid a harmonii. Díky starobylému umění FENG SHIU dokážeme společně vytvořit prostor naplněný radostí, vášní i blahobytem.

Jsem profesionální konzultantka Feng Shui, věnuji se návrhům interierů. Přednáším a pořádám semináře o Feng Shui. Jsem autorkou knihy Feng Shui – průvodce po cestě harmonickým životem a e-booků zabývajících se Feng Shui, které najdete na tomto webu.

Pokud vás to zajímá, tak níže se dočtete další “nezbytná” fakta o mé práci

Jako profesionální konzultantka Feng shui pracuji od roku 1993. Věnuji se návrhům a realizacím interiérů, semináře, přednáškám, harmonizace prostoru. Poskytuji poradenství v soukromých i komerčních prostorech. Zaměřuji se na harmonizaci bydlení, kanceláří i obchodů.

Prostřednictvím Feng shui a osobního poradenství můžete najít řešení řady životních situací jak v soukromém tak i profesionálním životě. Harmonizovat a posílit pozitivní energie v partnerství, zdravotní oblasti, kariéře, financích … Je to krásná cesta a ráda vás na ní povedu.

„Vždy se snažím pro své klienty najít ideální řešení pro jejich soukromý i pracovní život. Feng shui může pomoci zlepšit vaši rodinnou i finanční situaci, posílit zdraví i mezilidské vztahy. Díky Feng shui mám mezi svými klienty také několik zdravých a dlouho vytoužených miminek.

Dlouholetá praxe

Nabízím Vám možnost individuálních konzultací Feng shui. Vycházím z dlouholeté praxe a trvalého zájmu o problematiku, historii a vývoj Feng shui a příbuzných oborů.

Své vědomosti jsem získala převážně z anglických a holandských materiálů v době, kdy k nim v naší republice nebyl přístup.

Jsem reprezentantkou Školy kompasu a školy Devíti hvězd. Při posuzování prostoru zahrnuji do svých doporučení také aspekty čínské astrologie, čímž získá rozbor na přesnosti.

Osobní konzultace

 • Posouzení vhodnosti pozemku vybraného pro stavbu

  – Navržení nejvhodnější orientace domu

  – Možnost konzultace návrhu stavby (tímto způsobem je možné předejít zbytečným narušením energií v prostoru ještě před zahájením stavby)

 • Harmonizace a řešení problémů Feng shui v již zařízeném prostoru.
 • Osobní návštěva v posuzovaném prostoru.
 • Rozbory soukromých bytů, kanceláří, obchodů a jiných komerčních prostorů.
 • Komplexní návrh řešení problémů a harmonizace pomocí metody Feng shui.
 • Možnost kompletního řešení interiéru, včetně navržení a dodání nábytku, osvětlení a dalšího vybavení dle přání klienta. Spolupráce s kvalitními a osvědčenými dodavateli.
 • Zohlednění ekologických vlivů a šetrnost k životnímu prostředí jsou samozřejmostí.

Jak probíhá konzultace?

Co se dá od Feng Shui poradenství očekávat, jak probíhá a jaká je jeho cena? To jsou ty nejčastější otázky, které obvykle dostávám od klientů, když začnou uvažovat o tom, že si oni, jejich rodina, domov nebo firma zaslouží profesionální Feng Shui konzultaci.

Pokud máte zájem o podrobnější informace o průběhu poradenství, nebo si chcete domluvit termín setkání, neváhejte mě kontaktovat e-mailem anebo telefonicky.

Podrobnosti o mém studiu a práci se dočtete v samostatném textu Jak jde čas …

Přeji vám skvělé Feng Shui a těším se na vaše zprávy.