Prázdniny jsou ideální dobou na cestování. Dnes se na ně zaměříme z pohledu Feng Shui.

Ať cestujete za odpočinkem, zábavou, s dětmi nebo pracovně, vždy můžete těžit z podpory Feng Shui.

Možná jste si již všimli, že jsou lidé, kteří cestují výhradně do Asie, nebo naopak takoví, co dávají přednost jihu Evropy, nebo Americe.

Toto upřednostňování určité oblasti není zdaleka tak ovlivněno naším rodinným nebo finančním zázemím, jak byste se mohli domnívat. Hlavní a podvědomý vliv na náš výběr má naše číslo KUA a to jestli spadáme do východní nebo západní skupiny.

Lidé z východní skupiny rádi cestují na západ, protože z pohledu jejich cílového místa přijíždějí z východu. A naopak lidé ze západní skupiny rádi cestují na východ. Mimo jiné nám to dává pochopení toho, proč se některé páry nemohou shodnout na cíli společné dovolené. Pokud je jeden ze západní a druhý z východní skupiny, jeho vnitřní nastavení ho láká opačným směrem než partnera.

Představte si, že máte jet z Prahy do Brna. Vaše cesta míří východním směrem, ale z pohledu Brna se k němu blížíte ze západu. Pokud je Vaše KUA v západní skupině, budete takové cestě příznivě naklonění a vše proběhne hladce. Naopak, pokud spadáte do východní skupiny, budete se k takové cestě těžko odhodlávat.

Pokud je směr vaší cesty v rozporu s Vaším KUA, doporučují někteří odborníci Feng Shui jet do cíle oklikou. To většinou znamená velkou zajížďku a nevidím to jako příliš praktické. Mnohem lepší v takovém případě bude, když se v cílovém místě zaměříte na to, abyste v co největším množství situací využili příznivé směry svého KUA.

Své KUA a jemu příslušející směry zjistíte ZDE.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!