Proč si dopřát profesionální konzultaci Feng Shui?

Jeden z mnoha důvodů pro je to, co jsem se dozvěděla při dnešním telefonu jedné z fanynek Feng Shui.

Dnes ráno mi zavolala paní, která mi začala plačtivým hlasem vyprávět, jak si dopřáli s partnerem vztahovou konzultaci Feng Shui. A že to momentálně vypadá, že tato konzultace bude koncem jejich dosud skvěle fungujícího vztahu.

Dozvěděli se při ní, že její prvek narození je Země a partner je narozený v Ohni. Potud by bylo vše v pořádku. Pokud bych se na tuto kombinaci prvků podívala já, zhodnotím ji jako skvělou. Podle posloupnosti prvků, je Oheň živitelem Země. A tak je to ideální i v partnerské dynamice – muž je energetickým živitelem ženy. Síla muže podporuje jemnost ženy a poskytuje jí ochranu. Cyklus pěti prvků funguje v harmonii dávání a přijímání. Tak je to na této planetě ve všem a je to v pořádku.

Jméno „odbornice“, která konzultaci vedla neznám a nijak mě to nemrzí. Její zhodnocení bylo, že žena svého partnera energeticky vysává a jejich spojení je pro něj naprosto nevhodné. A výsledek? Muž, který pod vlivem sugestivního popisu začal pochybovat o dosud harmonickém vztahu a nešťastná žena, která cítí, jak se jí milovaný muž začíná odcizovat.

Vůbec nechápu, proč by se muž ve vztahu nemohl cítit mužně a dopřát své partnerce podporu. Ona je nebo bude matkou jejich dětí a svou energii bude věnovat jim.

Nerozumím, proč to má být důvodem k negativnímu hodnocení. Ve vztazích jsou nejrůznější kombinace prvků a ve většině případů se s tím dá pracovat. Ale zhodnotit harmonickou posloupnost prvků, jako nevhodnou?

Co k tomu dodat? Vybírejte si toho, s kým se radíte a to nejen ve Feng Shui. My lidé velmi rádi poskytneme svůj názor a to často i v případě, že o věci téměř nic nevíme, nebo jsou naše znalosti minimální. A pokud se jedná o odborné služby, buďte dvojnásob opatrní.

Harmonie pěti elementů je jen část celé problematiky. Pokud chcete dosáhnout pomocí Feng Shui pokroku ve všech oblastech života, je potřeba se na problém podívat komplexněji. Navštivte můj web, kde získáte více informací o mě a mých službách: https://1url.cz/Hzk2P

Přeji Vám skvělé Feng Shui

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!