Pan Lukavec mě kontaktoval, abych posoudila a harmonizovala byt, do kterého se nedávno nastěhoval. Je tvůrcem projektu Zákony bohatství?!,  autorem čtyř knih, z toho dvou bestsellerů na téma podnikání.

 V novém bytě se špatně soustředil a jeho kreativní energie klesala. Byt působil nezabydleně a neposkytoval mu potřebnou energetickou podporu. Jeho projekty začínaly stagnovat. Celková energie byla nízká a velmi rychle z prostoru unikala.

Při osobním setkání jsme se v rámci harmonizace a posílení celého bytu soustředili na aktivaci energie a podporu její klidné cirkulace tak, aby rovnoměrně vyživovala všechny životní oblasti.

Mimo jiné jsme:

– se zaměřili na podporu kreativity. Podpořili jsme sektor Vědění umístěním knihoven a nového osvětlení.

– Změnili potah na sedačce tak, aby byl v harmonii s prvkem Dřeva a sektorem Bohatství. Zlatým polštářkům jsme neodolali – zlatá do tohoto bytu prostě patří.

– Ze sektoru Slávy odstranili lesklý bílý nábytek a vyměnili ho za dřevěný, který je v harmonii s prvkem Ohně tohoto sektoru. Přidali jsme rostliny a zlaté svícny. To má vliv na růst prestiže a uznání okolí.

– vybrali pracovní místo tak, aby ladilo s osobním prvkem i číslem KUA klienta

– do energetického centra vystavili zlaté pero, jako symbol spisovatelské profese

– Ve vstupní hale zavěsili zrcadlo a kovovou dekoraci

– v oblasti Kariéry na stolek umístili bustu Buddhy, který svým pohledem vítá přicházející, a na stěně nad ním vytvořili foto-koláž s klienty pána domu

– větší část sektoru Kariéry je v koupelně a na toaletě, tyto prostory není dobré aktivovat, aby energie neunikala zbytečně odpady ven. Proto jsme se zaměřili na zbývající část sektoru v kuchyni, přidali skleněnou poličku a doplňky

– na stěnu u jídelního stolu jsme zavěsili obraz mohutného stromu, který bude poskytovat klientovi oporu při práci a podporovat hojnost.

 

Veškeré změny, barvy, nábytek i doplňky jsme vybírali s ohledem na to, že v bytě žije mladý dynamický muž.

Co přinesly změny? Vyjádření klienta:

 “Jsem nadmíru spokojen. Jsem velmi vytížený, moje práce vyžaduje silné mentální vypětí. Konzultace marketingu, vedení uzavřených podnikatelských projektů, přednášení na univerzitách či natáčení rozhovorů s celebritami. Lída přesně pochopila mé potřeby a naladila zařízení bytu na mou osobu, kariéru a byznys. Je to služba, kterou považuji za jednu z nejpřínosnějších ve svém životě. Vřele doporučuji a dávám za Lídu ruku do ohně!”

 www.zakonybohatstvi.cz

Máte také zájem o profesionální konzultaci Feng Shui, nebo se o jejím průběhu chcete dozvědět víc? Podívejte se na nabídku mých služeb: https://1url.cz/gzHCR

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!