S rodinou Maškových jsme se původně setkali nad úpravami kanceláří, které mají v rámci rodinného domu. Harmonizace se ale velmi rychle rozšířila do všech ostatních místností a nevynechali jsme ani to nejmenší místečko.

Celá rodina se do změn s nadšením zapojila. Spolupráce s jejími členy včetně dospívajících dětí, dynamika osobních prvků v této pětičlenné rodině i jejich týmová spolupráce byly čirou radostí.

 

Kanceláře

Po zhodnocení situace, jsme se domluvili na propojení dvou sousedících kanceláří.

Díky tomu mohou klienti přicházet na jednání, aniž by museli projít přes soukromý prostor rodiny. Podle prvků narození a čísel KUA jsme vybrali vhodná pracovní místa a zvolili barvy a doplňky.

Paní domu je narozená v prvku Vody a rozhodla se pro modré vymalování a obraz s mořem. Pán domu je pod vlivem prvku Země a jeho pracovna je vymalovaná v kombinaci dvou odstínů hnědé.

Protože klienti podnikají v oblasti financí, přidali jsme zlaté doplňky vyjadřující hojnost.

Soukromá část

 

Nejvíce úprav si v přízemí vyžádaly kanceláře.

V obývacím pokoji jsme doladili barvy, vybrali odkládací stolky a přidali doplňky podporující jednotlivé sektory.

Do budoucna jsme naplánovali výměnu kuchyňské linky.

Další změny přišly v patře, kde jsou soukromé ložnice.

Každý z členů rodiny se narodil v jiném prvku a pro svou osobní podporu tak potřebuje jiné barvy i doplňky. Díky tomu, že se jedná o prostorný dům, mohli jsme pro dětské pokoje vybrat barvy, které jsou v harmonii s jejich osobním prvkem a vyhovují jejich věku i zájmům.

Ve všech ložnicích jsme přesunuli postele v souladu s příznivými směry KUA.

Zmizelo vše, co již nevyhovovalo věku a stylu dospívajících (v jednom případě dokonce i pracovní stůl).

Na stěny jsme vybrali nové barvy a do jejich doladění se obě starší děti skvěle zapojili. Fotky, obrázky, dekorace, vše je vybrané tak, aby se nejen líbilo a ladilo se stylem vybavení, ale také fungovalo jako energetická podpora.

V hlavní ložnici začaly změny od podlahy. Nevyhovující koberec zmizel a nahradila ho dřevěná podlaha. Ke stávající posteli a skříním přibyla komoda a nad ní obrazy se symbolikou šťastného partnerství.

Čtecí lampičky nebyly potřeba a tak jsme se rozhodli zavěsit svítidla nad noční stolky ze stropu. Volba padla na kombinaci skla a zlatého středu. A efekt je neuvěřitelný. Lampy poskytují měkké příjemné světlo, a dodávají pocit luxusu.

 

Jaké změny přinesla konzultace?  Vyjádření klientů:

 

Na začátku by bylo dobré si říci „Proč jsme si vybrali právě paní Djemelovou?“ Oslovila jsem 6 lidí, kteří pracují dle Feng Shui. Všichni mi slibovali, krásné zpracování v PC , pouze paní Djemelová mi trochu důrazně sdělila „ V PC nic nedělám, Vy bydlíte ve vašem domě a Vy sami se tam musíte cítit dobře, nechci ani nemohou Váš vkus a to co máte rádi ovlivňovat.“ A to byla pro nás rozhodující věta – pozveme si domů, někoho kdo bude respektovat naše „srdcovky“ a pomůže s výběrem, umístěním, nákupem či praktickými radami.

Nastal den D – první sezení trvalo 6 hodin, po kterých jsme s manželem měli pocit, že nás paní Djemelová zná, chvílemi to byl zvláštní až pocit.

První větu, kterou nám položila : “Co máte v domě nejraději, co je vaše srdcovka“

Naši oblíbenou věc v domě je obraz se zlatým rámem po babičce. Realizace byla jasná,  „protkat“ zlatou patinu celým domem = zlatý lustr na schodiště, nástěnné lampy na stěně se zlatou páskou, osvětlení do ložnice.

Díky Feng Shui jsme dostali odpovědi na otázky:

“Proč si neustále točíme monitor jinam.“ (každý máme jiné Kua)

Proč náš syn opice v ohni 2,5 roku se min.6x za noc budí! ( po úpravách začal spát a přestal se budit!!)

Proč náš straší syn opice ve dřevě, nevyužívá svůj pracovní stůl (měl ho postavený na světovou stranu, která pro něho nebyla úplně tak vhodná).

Proč naše dcera had v kovu občas zasyčí. (postel se přesunula do prostoru, vytvořila se nebesa )

Každá místnost prošla změnou barev ( ty byly mnohdy opravdu odvážné, ale ve výsledném efektu fascinující) a rozložení nábytku, někde i výměna podlah apod.

V dětských pokojích jsme byli trochu pokáráni (a jsme za to rádi), že z dětí děláme děti. Trochu jsme si neuvědomili věk našich dětí. Apeluji na rodiče, nechme dětem volnost při výběru svého pokoje, oblečení apod. Byla jsem překvapena, když jsem dala tomu malému 3,5letému synovi možnost si vybrat povlečení a prostěradlo, tepláky, tričko – vždy vzal červenou, oranžovou, žlutou – modrou nesnáší – proč? = je oheň. Má to souvislost nebo ne? Tyto otázky si kladu často, ale štěstí, spokojenost a pohoda je pro nás to nejdůležitější.

Změny nám přinesly zdraví , harmonii a více podnikatelských úspěchů. Žije se nám nyní svobodněji, volněji.

Jsme hodně realističtí, ale kdo neokusí, nepochopí.

Moc děkujeme našemu srdci, že jsme uposlechli a pozvali jsme si paní Djemelovou domů!! Je to TOP prosfesionál.

Ano, od návštěvy paní Djemelové a úprav sektoru bohatství a kariéry , se náš výkon=příjem zvýšil, do firem vnikla úplně jiná energie. Naše kapacity ve finanční branži jsou takřka naplněny ( diář jsme měli teda vždy hodně plný) Ve svých pracovnách jsme se s manželem začali cítit mnohem lépe. I náš koníček na výrobu manžetových knoflíčků z přírodní perletí

M-knoflíčky (získali jsme ocenění regionálního produktu :-)) a .tanecni-doplnky.cz(jako jediní v ČR vyrábíme chrániče na podpatky a kartáče na boty) obě firmy nabraly novou energii…..Doporučujeme konzultaci s osobní návštěvou paní Djemelové! Pro nás to byli nejlépe investované peníze!!

Jitka, Martin, Nikol, Michal a Matyáš

Máte také zájem o profesionální konzultaci Feng Shui, nebo se o jejím průběhu chcete dozvědět víc? Vyberte si z nabídky mých služeb:hhttps://fengshuiporadenstvi.cz/konzultace/

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!