Vnitřní Feng Shui nám pomůže přinést do života klid, pohodu a vyrovnanost.

Sebejistota, vnitřní klid, vyrovnanost. To je něco, díky čemu jsou naše dny klidnější, nálada lepší a zdraví pevnější. Také naše vztahy s blízkými, přáteli, kolegy i lidmi, s kterými se náhodně potkáváme, probíhají hladce a bez zádrhelů.

Abychom se cítili klidní a sebejistí, musíme znát svá silná a slabá místa a naučit se využívat své přednosti. To, že chápeme, kdo jsme, jaké jsou naše pocity, potřeby a směrování nám ulehčuje každodenní život. V dnešní době mediálního tlaku na to, jak

bychom měli vypadat, cítit se, co bychom měli chtít a co nás udělá šťastnými, je občas těžké se zastavit a zaměřit se na své skutečné potřeby a touhy. Toto sebepoznání nám může ulehčit čínská astrologie, jejíž charakteristika jednotlivých osobností podle data narození je více než výstižná.

Feng Shui a čínská astrologie jsou zajedno v tom, že je potřeba podporovat pozitivní povahové vlastnosti, které nám v den narození přineslo zvíře zodiaku, které danému období vládne. Každé ze znamení má spoustu skvělých vlastností (a také pár těch méně příjemných), které je dobré znát a podporovat.  Podporovat a rozvíjet vrozené vlohy je mnohem snadnější a příjemnější, než se snažit vnutit sobě (nebo svému dítěti) něco, co není v harmonii s naší osobností.

Protože pozitivní motivace dokáže víc, než kritika je dobré s ní začít. S pozitivní motivací a zaměřením na silné stránky osobnosti je možné začít v každém věku. Samozřejmě, že čím dříve, tím lépe. Pokud své dítě podporujeme již od dětství a posilujeme pozitivní stránky jeho osobnosti, je to mnohem lepší, než později napravovat chyby. Ale i to je samozřejmě možné. Náš život lze zlepšovat každý den a v každém věku.

Právě teď s blížícím se koncem prázdnit potřebují mnozí z nás podporu navíc. Dovolené a odpočinek na chalupách se blíží ke konci a čeká nás návrat do plného pracovního nasazení. Naše děti nastupují do školy a školky a řada z nich tak poprvé opouští bezpečí rodiny.

A jak s takovým posilováním osobnosti začít? V první řadě je potřeba zjistit v jakém znamení čínského zodiaku jste narozeni. To je snadný krok – stačí využít naši automatickou kalkulačku.

Jakmile znáte své znamení, můžete se rozhodnout pro talisman, který bude vyhovovat vašim potřebám. Můžete si vybrat kaligrafický znak vašeho zvířete zodiaku, přívěsek z polodrahokamu s jeho podobou, nebo sošku. Všechny talismany jsou zaměřené na posílení pozitivních vlastností znamení.

Pro menší děti jsme nově zařadili do nabídky čínské malby zodiaku spojené s pozitivními afirmacemi. Ty aktivují příznivé vlastnosti znamení, zvyšují sebejistotu dítěte a dodávají mu klid a vyrovnanost.

 

 

Přeji vám skvělé Feng Shui

L:D

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!