Smějící se Buddha představuje štěstí i bohatství

Existuje mnoho sošek zpodobňujících Buddhu, ale pokud je to váš první nákup, začněte se smějícím se Buddhou.                                       Je také známý jako Buddha bohatství .

Hledejte správné symboly: Smějící se Buddha je obvykle zobrazen s předměty, jako je hrnec zlata, velké ingoty nebo pytel plný pokladů. Mezi další symboly patří Wou Lou (tykev), symbol dobrého zdraví a dlouhověkosti.

Nejoblíbenější soškou je Buddha s mincemi. Mezi jeho cenný  majetek, když putuje po zemi, patří Wu Lou. Tykev ve tvaru přesýpacích hodin je symbolem zdraví, dlouhověkosti a vitality. Ideálním umístěním je sektor Zdraví na východě.

Buddha se zlatým Ingotem

Soška Buddhy pozvedajícího zlatý ingot a je obvykle vystavována v sektoru Kariéry na severu, nebo v sektoru Peněz na jihovýchodě.

Jak vybrat pro sošku Buddhy to nejlepší místo?

Soška Buddhy dokáže přivést do vašeho domova nebo firmy velké množství pozitivní energie. Jen je potřeba dodržet několik základních pravidel. To vám zajistí Buddhovo požehnání ve všech oblastech života.

  • Vystavte Buddhu na vyvýšené místo, ideálně do výše očí. Shlížet na Buddhu z výšky je považováno za neuctivé.
  • Vyhněte se jeho umístění v blízkosti vypínačů a zásuvek. Elektrosmog, který vyzařují, narušuje příliv pozitivní energie.
  • Nikdy nedávejte Buddhu do koupelny, kuchyně, ložnice nebo na toaletu.
  • Se soškou zacházejte vždy s úctou.
  • Ideálním umístěním je obývací pokoj, nebo jídelna.
  • V předsíni, otočený směrem ke vstupu do domu (nezapomeňte na vyvýšené místo) může Buddha pozitivně ovlivňovat energii vstupující do domu a neutralizovat negativní energii, která by mohla váš dům oslabit.
  • V obývacím pokoji je nejlepší umístit ho tak, aby jeho pohled směřoval ke vstupním dveřím.
  • Jako pomocník při studiu – soška Buddhy umístěná na stole studenta zajistí podporu při učení a snadnější dosažení akademických cílů. V kanceláři najdete hned dvě skvělá místa pro jeho umístění. Pokud máte vstupní recepci, vystavte sošku na recepční pult. Druhým místem je váš pracovní stůl. V obou případech se Buddha postará o větší prosperitu vaší firmy.Další možnosti pro vystavení Buddhy jsou zahrada, váš meditační koutek, nebo oltář.
  • Ještě jste nerozhodní? V tom případě sošku vystavte v sektoru Přátel a ochranných bytostí na severozápadě. Tam bude její působení zaručeně příznivé.

Přemýšlíte, kterou sošku vybrat? Mrkněte na nabídku https://www.fengshui-interiery.cz/buddhove/

Stále váháte s umístěním, Protože si nejste jistí jak vybrat správný sektor? se sektory se naučíte ve videokurzu 9 sektorů Feng Shui

 

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!