Jste doma sami a už vás to nebaví? Najděte lásku s pomocí Feng Shui.

Je skvělé, když nás po příchodu domů vítá někdo, kdo se na nás těší a z očí mu září láska a radost, že nás vidí. A tím myslím partnera a ne psa nebo kočku. Možná máte pocit, že vám stačí rodina a přátelé, ale sdílet společnou domácnost s milujícím partnerem je něco úplně jiného. Vzájemná láska a podpora je nenahraditelná.

Ano, všichni toužíme po lásce. Milovat a být milovaní. Proč tedy přibývá tolik osamělých domácností?

Z pohledu Feng Shui je mnoho věcí, které mohou zavinit, že je váš vytoužený vztah stále v nedohlednu.

Energie v prostoru musí být vitální a volně proudit. Možná je to právě váš domov jako takový, který vás drží bez partnera. Nastěhovali jste se do něj jako singl a tak to i zůstalo? Pokud se den za dnem vracíte do domu, v kterém žijete sami (a v němž možná i předchozí nájemník žil osaměle), tato energie stále posiluje a nedovolí vám jít dál.

Nebo si to nechcete přiznat, ale tento životní styl vám vlastně vyhovuje. Pokud ale skutečně stojíte o vztah, je čas udělat změnu.

Možná jste ustrnuli v minulosti. Fotky s dávnou láskou, staré milostné dopisy, usušená růže, kterou vám kdysi daroval …To vše vás může držet pod vlivem minulého vztahu a nedovolí vám vykročit vpřed.

Dobře, nemáte doma žádné staré milostné dopisy ani fotky. Ano, žijeme v moderní době, možná to jsou staré e-maily, nebo zapomenuté fotografie ve složce z dovolené. Také to může být společně koupený nábytek, obraz nebo jiné bytové doplňky.

Vyhoďte všechny takovéto předměty z vašeho bytu a otevřete cestu novým příležitostem.

Vaříte? Naše babičky říkaly, že „Láska prochází žaludkem.“ V domácnostech obývaných nezadanými většinou zůstává studená nejen postel ale i sporák. Jídlo z fast foodu nebo mikrovlnky z kuchyně útulný a lákavý prostor neudělá. Než projevíte lásku svému partnerovi, měli byste se naučit projevit ji především sami sobě. A to péčí, kterou si věnujete. Neznamená to jen zajít do „fitka“, na manikúru nebo masáž, ale především si dopřát čerstvé a kvalitní jídlo. Když vaříte, zažehnete v kuchyni energii Ohně. Oheň to je vášeň, vitalita, láska – v životě i ve vztahu. Když vaříte sobě, projevujete si lásku a péči. A teprve, když dokážete projevit lásku sobě, můžete ji věnovat také partnerovi.

Jste singl nejen vy, ale i vaše výzdoba? Obraz s osamělou osobou, dekorace, které nejsou v páru, a každý solitérní předmět ve vaší domácnosti posiluje vaši životní osamělost. Podívejte se dobře na předměty a dekorace, které vás obklopují. Je vaše postel dost velká pro dva? Je k ní rovnocenný přístup z obou stran a má dva noční stolky? Je na sedačce v obývacím pokoji místo pro dva?

Upravte dekorace tak, aby tvořily pár. To vám pomůže pocítit v životě větší stabilitu a přiláká do domu „párovou“ energii.

 S mazlíčkem v posteli? Pokud soustředíte svou pozornost na svého domácího mazlíčka, možná vám nezbývá energie pro vytvoření skutečného vztahu. Vím, že naši chlupatí přátelé jsou skvělí. Ale pokud s vámi spí v posteli, jejich energie převládne nad energií možného vztahu. Užijte si zvířecí pozornost na sedačce při čtení knihy nebo sledování televize, ale na spaní by měl mít každý z vás svou vlastní postel.

 Rostliny v ložnici? Rozhodně ne! Živé rostliny mají mnoho vitální energie jang, která se neslučuje s energií jin ložnice. Oblast Lásky a partnerství je ve Feng Shui spojena s jihozápadem, který je pod vlivem prvku Země. Rostliny energii Země vyčerpávají a tím symbolicky vysávají i energii vašeho vztahu.

Odstraňte rostliny z ložnice a místo nich vystavte párové dekorace a brzy se dočkáte změny.

 Nezapomeňte na postel. Postel, matrace a povlečení z minulého vztahu vás k novému milostnému štěstí nepřivedou. Vyměňte je. Pořiďte novou, dostatečně prostornou postel pro dva.

Vaše postel by vás měla podporovat a poskytnout vám pocit bezpečí a oporu. Měli byste z ní dobře vidět na vstupní dveře. To vám poskytne pocit klidu a bezpečí. Měla by mít pevné čelo, které vám přinese stabilitu a jasné a klidné myšlenky. Ideální čelo postele by mělo být plné, dostatečně vysoké a pokud možno čalouněné. Vysoké, pevné a přitom příjemně čalouněné čelo postele dává najevo, že je o vás dobře postaráno a přináší vám větší oporu než prosté dřevěné čelo.

Stěhování může být razantní, ale velmi účinný krok. Změna prostředí, pohled na svět a život z nového úhlu, to vás může vylákat z ulity pohodlnosti a otevřít nové dveře lásce a štěstí.

Potřebujete inspiraci s výběrem vhodných doplňků pro Lásku a partnerství? Najdete ji v našem e-shopu.

 

Přeji vám skvělé Feng Shui

 

 

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!