Paní Monika žije po smrti partnera sama v pražském bytě 3+kk. Podle rad z internetu si byt upravovala metodou vchodu a sektory aplikovala v každé místnosti samostatně – tedy zničující kombinace dvou nevhodných cest.

Metoda vchodu nezohledňuje světové strany a tak může být energie sektorů špatně použitými úpravami oslabena.

Aby zvládla hradit životní náklady, měla tři práce – věnovala se pojišťovnictví, prodávala v obchodě s oděvy a prodávala kosmetiku prostřednictvím MLM. Ani v jednom oboru nedokázala vydělat dostatek peněz. Navíc měla potíže s nespavostí, trvale se cítila unavená a blížila se vyhoření. Byla nervózní a bez nálady. Neuspořádaný prostor a celkové chaotické vyznění situaci ještě zhoršovalo.

Ze zkušeností, které jsem získala ze své více jak 20leté praxe, to, jak paní Monika „rozsekala“ prostor na mini-sektory, místo toho, aby se zaměřila na velké energetické celky, se přesně zrcadlilo v její pracovní produktivitě. Věnovala svůj čas třem oborům, jimž díky dělení pozornosti nikdy nedokázala dát dostatek energie a dosáhnout úspěchu.

Řešení

Harmonizovala jsem prostor s použitím světových stran a sektory zakreslila na celý půdorys bytu. Zvýšenou pozornost jsem věnovala sektorům Zdraví, Kariéry, Bohatství a Vztahů. Zvolila jsem vhodné harmonizační doplňky. A zohlednila energii Létajících hvězd.

Doporučila jsem upravit ložnici tak, aby klientka spala v příznivém směru dle svého KUA.

Jaký byl výsledek?

– Nejrychleji se výsledky objevily v oblasti Zdraví. Hned první noc spala klientka mnohem lépe a ráno se cítila odpočinutá. Díky tomu postupně vymizela únava a nervozita

– Asi po měsíci dostala od společnosti, ve které pracovala jako nezávislá pojišťovací agentka nabídku, na stálé zaměstnání. Pevná pracovní doba, stabilní denní rytmus a pevný plat prospěly nejen její náladě, ale především peněžence.

Konzultace proběhla v lednu 2020 a tak se další pozitivní výsledky dají ještě očekávat. Předpokládám, že zdraví paní Moniky se bude nadále zlepšovat a také v oblasti vztahů počítám s příznivým posunem.

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

______________________________________________________________

Máte také zájem o profesionální konzultaci Feng Shui, nebo se o jejím průběhu chcete dozvědět víc? Podívejte se na nabídku mých služeb.

Názory klientů na konzultace:

Vím, že naši vnitřní harmonii nastavíme nejen postojem k životu, ale i bydlením v harmonickém prostředí a mým cílem, bylo vytvořit pro nás harmonický domov.

Paní Djemelová je opravdová profesionálka a od prvního telefonického kontaktu mi bylo jasné, že jsem si vybrala správně. Osobní setkání a konzultace u nás doma bylo velmi příjemné. Znalosti paní Djemelové v principech Feng Shui jsou obrovské a přesáhlo to mé očekávání. Změny v bytě jsem zavedla ihned a na výsledky jsem nemusela dlouho čekat. Život se začal měnit, věci se daly do pohybu.

Ráda bych poděkovala paní Djemelová za pomoc nechat volně plynout energii štěstí v prostředí, které nás obklopuje.

Milota

Krásný den,

děkuji za krásné a užitečné rady, které jsem mohla využít pro mne a mou rodinu.

S láskou Olga H.

Dobry den pani Djemelova,

v prvom rade Vam chci podekovat za Vasi praci :). Hned po Vasem odchode sem zacala se zmenamy v dome.

A uz tu mame prve lastovicky. Po doplneni vecmi a farbami v oblasti priatelstva sa zacali ozyvat kamarati. A pokracujem pomaly a citlivo v dalsich veciach aby manzel nezazil sok ked sa vrati zo sluzebky :).

S pozdravem  K.

Více referencí na mou práci najdete zde: https://1url.cz/DzHC3

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!