„Za peníze si štěstí nekoupíš.“ „Peníze nejsou všechno.“ a spoustu podobných prohlášení poslouchala většina z nás od dětství.

Skutečně to tak je? Jak se cítí člověk, který nemá peníze na zaplacení účtů, nájemného, kroužku pro děti. Myslíte, že je šťastný? Možná spíš vystresovaný a nervózní. Situace, kdy nemáme dost peněz na základní potřeby a podporu své rodiny v nás vzbuzují strach a obavy. Cítíme se ve stresu a naše sebehodnota klesá na nulu.

Naopak, když máme peněz dost, jsme šťastní, uvolnění a dopřáváme sobě i druhým.

A ještě horší je situace, kdy se dostaneme do dluhů a většinu našich příjmů odevzdáme na splátky půjčky a úroky.

Podívejme se na tuto situaci z hlediska Feng Shui. Osvědčené tipy Vám pomohu z této situace vybřednout a dostat vaše finance z červených čísel:

Podpořte růst příjmů

Sever Vašeho domova je sektorem Kariéry a obchodu, proto byste se na něj měli zaměřit na prvním místě. Je spojen s prvkem Voda a tak ho můžete podpořit akváriem, fontánou, nebo skleněnými dekoracemi.

Také můžete využít fialovou barvu, která je symbolem bohatství. Pořiďte si fialovou vázu, nebo jinou dekoraci. Z polodrahokamů je nejvhodnější ametyst.

Vyvarujte se vody v ložnici.

Projevte penězům respekt

Zaměřte se na vzhled a stav Vaší peněženky a kabelky. Jsou čisté, uklizené a v dobrém stavu? Vyhněte se ukládání účtů v peněžence – to signalizuje finanční únik. Na účtenky si pořiďte plastovou obálku, do které je budete ukládat.

Prezentujte bohatství

 Aktivujte jihovýchodní sektor, sektor Bohatství. Stejně jako v sektoru Kariéry můžete použít akvárium nebo fontánu. Vystavte sošku Kwan-Kunga, který je považován za strážce spravedlnosti a přináší bohatství. Pomůže Vám získat víc peněz a udržet si je. V kanceláři vystavte Dračí želvu. Ta Vám pomůže získat nové obchodní příležitosti, zlepšit příjmy a posílí obchodní růst. Přidejte zelené rostliny, které posílí energii Dřeva, která tomuto sektoru vládne.

Obklopte se penězi

Obklopte se symboly peněz a bohatství. Vystavte fotografii nebo obraz s cihlami zlata, nebo bankovkami. Pořiďte si repliky čínských mincí nebo ingotů. Čím více se budete penězi obklopovat, tím snáze je budete přitahovat.

„Nasávejte“ energii peněz

Možná vám to přijde trochu praštěné, ale obklopit se hojností můžete mnoha způsoby. V tomhle tipu Vám nabízím jeden z mého pohledu spíše rekreační: Navštivte luxusní obchod, nebo se projděte čtvrtí s přepychovými domy. Obdivujte krásná auta. Prohlížejte si časopisy ukazující životní styl, po kterém toužíte. Nasajte tuto energii a představujte si, jak žijete takový pohodlný život.

Snižovat výdaje nebo ne?

V případě finančních potíží obvykle na prvním místě přemýšlíme o tom, kde a jak ušetřit. Pokud máte tendenci utrácet za zbytečnosti jen proto, abyste se cítili lépe, je na čase s tím přestat. Peníze, které takto ušetříte, použijte na splácení dluhu.

Také se zaměřte na způsoby jak své příjmy navýšit. Drobné vedlejší a víkendové práce Vám mohou přinést peníze navíc, díky kterým se z dluhů vymaníte rychleji. Nechcete přece, aby se tato situace opakovala.

Rozhýbejte cchi

Pořádně doma ukliďte. Zbavte se nepořádku a rozbitých a poškozených věcí. Posbírejte povalující se oblečení, bloky, účtenky,

časopisy … Vyluxujte a vytřete podlahu. To Vám pomůže rozhýbat cchi a peníze i radost ze života k Vám mohou přijít rychleji.

Zaměřte se na podporu ročních létajících hvězd

Aktivujte hvězdy Prosperita a Budoucí prosperita. Podrobné informace o jejich ročním sídle a doporučené podpoře najdete v sekci Astrologie. Rok Vepře je nakloněn řešení finančních potíží a získání bohatství, tak to využijte.

 

Přeji Vám skvělé Feng Shui

L:D

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!