10 + 1 zaručených tipů, které vám  přinesou lásku

 

Máte pocit, že to s vámi v oblasti lásky a romantických vztahů nevypadá dobře? Vyzkoušejte osvědčené tipy Feng Shui a poznejte ideálního partnera.

 

  1. Ukliďte ložnici

Pokud je ve vaší ložnici nepořádek, energie nemůže volně proudit, zpomaluje se nebo dokonce stagnuje. Zbavte se zbytečných věcí, vytřiďte šatník, odstraňte nadbytečné dekorace. Uvolníte tak prostor pro novou lásku, nebo posílení té stávající.

Hotovo? Výborně, nyní můžete aktivovat novou svěží cchi. Použijte zvonek a pořádně jím uprostřed místnosti zazvoňte, to bude impulz pro rozproudění nové energie.

 

  1. Vytvořte prostor

Pokud chcete najít partnera, nebo udělat další krok ve stávajícím vztahu, vytvořte pro něj prostor. To v první řadě znamená mít postel pro dva. Ano, já vím, to je všem jasné, s tím se počítá. Ale co místo ve skříni, nebo volný šuplík v komodě? To už není taková samozřejmost. Obvykle si řeknete: „Až to bude potřeba, místo udělám“. Ale tak to nefunguje. Nejdřív je nutné vytvořit prostor a ten se následně naplní energií. Naopak to prostě nejde.

 

  1. Využijte magickou sílu Mandarínských kachniček

Pokud toužíte po vztahu plném lásky, štěstí a romantiky vystavte na jihozápadě vaší ložnice pár Mandarínských kachniček. Ten symbolizuje dobré a trvalé partnerství. Kachničky jsou tradičním symbolem Feng Shui pro podporu partnerských vztahů.

 

 

  1. Zbavte se minulosti

Zbavte se všech připomínek minulého vztahu – dárků, fotografií, povlečení … Prostě všeho, co vám připomíná předchozí neúspěšné vztahy a drží váz zpět.

Odstraňte ze svého domova všechny předměty, které patřily vašemu minulému partnerovi. Jakékoli připomínky vztahu, který skončil špatně, nemají ve vašem prostoru místo. To platí i pro dopisy, fotografie, dárky, ale také SMS ve vašem mobilu, nebo e-maily v počítači.

 

  1. Pryč se vším negativním

Předměty, které nás obklopují, významně ovlivňují náš život. Odstraňte tedy ze svého prostoru vše, co zobrazuje negativní situace, vzbuzuje pocit osamělosti, symbolizuje boj, nebo neúspěch. Zaměřte se na obrazy, fotografie a sochy. Všechno co by mohlo vyvolat ve vztahu nespokojenost a napětí.

 

  1. Jsou vaše dveře otevřené?

Je důležité, aby energie proudila volně. Proto i dveře do vašeho domu a ložnice musí jít snadno otevřít, aniž byste na ně museli tlačit. Pokud se dveře blokují nebo vržou, opravte to. Dovolte energii proudit a dodat vašemu milostnému životu sílu.

 

  1. Umožněte cchi proudit

Dveře jste zkontrolovali a teď je na řadě zaměřit se na cestu od vstupu, ke dveřím do ložnice. Pomalu tuto cestu projděte, nespěchejte, zaměřte se na vše, co by mohlo bránit volnému toku energie. Dobře si prohlédněte každý kus nábytku, obrazy a dekorace. Odstraňte vše, co by mohlo bránit volnému toku cchi.

Zkontrolujte osvětlení, vyměňte prasklé žárovky, rozjasněte tmavé kouty.

 

  1. Postel je základ

Postel je v ložnici ten nejdůležitější kus nábytku. To by se mělo odrážet na jejím umístění. Pokud je postel jednou stranou přisunutá ke stěně, znevýhodňuje to toho z partnerů. který zde spí. Může se cítit omezený nebo dokonce zbavený svobody. Pokud je to možné, posuňte postel tak, aby byl přístup z obou stran rovnocenný.

Využijte podporu svého čísla KUA a nasměrujte postel tak, aby mířila vaším směrem vztahů. Své číslo KUA si snadno spočítáte na naší automatické kalkulačce.

 

  1. Sport a práce v ložnici? Nikdy!

Do ložnice nepatří sportovní vybavení ani pracovní stůl. Oboje symbolizuje úsilí a tento pocit se přenese do vašeho vztahu. A upřímně, kdo stojí o to, aby v něm milostný vztah vzbuzoval pocit nekončícího úsilí a námahy.

 

  1. Dejte jasně najevo jaký je váš cíl

Vystavte párové předměty – dvě červené nebo růžové svíčky, pár srdíček, Mandarínské kachničky …

Pokud žijete s partnerem, vystavte vaši společnou fotografii, nebo svatební fotku.

Také můžete vytvořit koláž, která ukáže, jak si váš partnerský život představujete.

 

Aktivujte energii hvězdy Romantika

Hvězda Romantika  v roce tomto roce sídlí v jihovýchodním sektoru. Její správná aktivace má příznivý vliv na partnerské vztahy.

V tomto období jsou nejvhodnější dekorace pro podporu lásky a partnerství:

 

Mandarínské kachničky – symbolizují dobré a trvalé partnerství, podporují věrnost. Nezadaným pomohou najít lásku.

Kaligrafie Dvojité štěstí – symbol lásky a partnerské harmonie.

Více o aktivaci hvězdy Romantika a všem dalším k aktuálnímu oku si můžete přečíst v astrologické předpovědi.

 

Přeji vám skvělé Feng Shui a spoustu lásky

                                                           L:D

 

Nová kniha TAJEMSTVÍ FENG SHUI

Dárek, který ocení každý fanoušek Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!