Feng Shui je vynikající metoda na podporu a zlepšení rodinných vztahů. Připravila jsem pro vás několik tipů, které vám pomohou vytvořit harmonický a příjemný domov, z jehož příznivé energie budou těžit všichni, kteří v něm bydlí. Ať se doma často hádáte, nebo chcete jen drobné vylepšení, budou se vám tyto tipy hodit.

Zaměřte se na rodinné vztahy

Západ je sektorem Dětí a rodiny a proto byste se na něj měli zaměřit nejdříve. Pokud hledáte vhodné místo pro rodinné fotografie, tak západní sektor je tím pravým pro jejich zavěšení. Tento sektor je ovládán prvkem Kov. Použijte kovové dekorace a barvy (bílá, šedá, světle modrá a kovové barvy – zlatá, stříbrná…).

Pokud ke sporům dochází opakovaně na stejných místech například u jídelního stolu v ložnici nebo u konferenčního stolku při sledování televize zkontrolujte, jestli náhodou nesedíte v některém z nepříznivých směrů podle vašeho osobního čísla KUA. Čísla KUA si snadno a zdarma spočítáte na naší automatické kalkulačce.

Rovnováha vztahů

Ve Feng Shui se považuje za zcela nevhodné mít fotografie dětí v ložnici rodičů. Ložnice je privátním prostorem rodičů a měli by si v ní užívat soukromí, romantiku a nerušený odpočinek. Fotografie dětí v ložnici mohou poškodit vztah a romantiku zničit.

Také děti, které jsou prostřednictvím fotek takto upřednostňovány, bývají náchylné k nevhodnému chování a rebelii. Zkuste pro změnu zavěsit svoji fotku do dětské ložnice a uvidíte, co se stane!

Dokonalé fotky, dokonalá prezentace

Pozor na fotografie tříčlenné rodiny! Ve Feng Shui je číslo 3 považováno za číslo růstu, ale také za číslo hněvu.

Proto je nesmírně důležité na fotografii tříčlenné rodiny správné rozmístění jednotlivých osob. Za nepříznivé se považuje, pokud jsou tři lidé vyfoceni v řadě. To může znamenat brzké odloučení.

Proto dejte přednost fotografiím s trojúhelníkovou formací. To evokuje tvar a prvek Ohně. Otec, nebo nejstarší osoba by měli být vždy na vrcholu tohoto trojúhelníku. Symbolika Ohně udrží rodinu šťastnou a harmonickou.

Jste svobodní?

V tom případě přišel čas na vaši fotografii. Dobrá sebeprezentace dokáže zázraky. Vyberte svou nejhezčí nebo nejoblíbenější fotku a zavěste ji ve středu domova. Můžete také vytvořit galerii těch nejšťastnějších a nejkrásnějších okamžiků ze svého života.

Aktivujte Energetické centrum

Energetické centrum domova je nesmírně důležité pro zdraví, bohatství a vztahy. Pokud chcete zajistit trvalé štěstí své rodiny, zavěste sem společnou fotografii, takovou, na které vypadáte opravdu šťastně.

Zajistěte zde dostatečné osvětlení a podpořte energii Ohně – zapalte svíčky, přidejte červenou barvu…

Rostlinám v květináčích se v tomto sektoru raději vyhněte. Mohly by z vašeho domu odvést veškeré štěstí a příznivou cchi.

 

Přeji vám skvělé Feng Shui

L:D

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!